4 Skuteczne narzędzia marketingowe, które powinieneś przetestować

Ostatnia aktualizacja: 2018-01-18  |  Średni czas czytania: 01:15
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Chcesz zwiększyć skuteczność prowadzonych działań marketingowych? Poznaj 4, nowoczesne narzędzia, które umożliwią ci osiągnięcie wspomnianego celu.
4 Skuteczne narzędzia marketingowe, które powinieneś przetestować

Ograniczasz działania marketingowe wyłącznie do płatnej reklamy lub też zatrudnienia firmy pozycjonującej twoją stronę? To błąd, ponieważ ograniczenie się wyłącznie do jednego czy też dwóch działań może po prostu nie przynieść oczekiwanych efektów. Jakie zatem kroki należy podjąć, aby zwiększyć ruch na blogu, pozyskać nowych klientów, subskrybentów czy też umocnić pozycję swojej marki? Poznaj 4, mało znane narzędzia marketingowe, które umożliwią ci osiągnięcie założonego efektu.

Brand24

Czy znasz powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą”? Z pewnością tak. Jeśli chcesz wiedzieć co tak naprawdę myślą o twojej stronie jej obserwatorzy i jakie opinie krążą w globalnej sieci, to skorzystaj z Brand24. Narzędzie umożliwi ci dostęp do miliardów wzmianek na temat twojej strony, które zostały opublikowane zarówno na portalach społecznościowych, jak i forach, blogach czy różnego rodzaju serwisach.

CallPage

Czy wiesz, że wykonanie telefonu do klienta stanowi o wiele lepszy środek marketingowy, niż stworzenie wiadomości e-mail? Nawiązanie komunikacji via telefon ułatwi ci CallPage. Jak działa narzędzie? Wystarczy, że zainteresowany ofertą twojej firmy klient, kliknie w ikonę CallPage i wpisze swój numer w pojawiający się formularz, a system automatycznie połączy go z dyspozycyjnym pracownikiem firmy.

firmino

Albacross

Wyobraź sobie, że potencjalny klient przegląda twoją stronę, po czym coś odrywa go od tego zajęcia. Gdy wraca do komputera nie kontynuuje zapoznawania się z ofertą marki, tylko zamyka stronę. Opisany schemat działania obrazuje częsty powód, dla którego tracimy klientów. Aby zapobiec tego rodzaju sytuacjom warto skorzystać z narzędzia Albacross. Albacross monitoruje wejścia na twoją stronę, a następnie wyświetla reklamę tym osobom, które miały wcześniej styczność z marką.

PushPushGo

Czy zauważyłeś, że na ekranie komputera często wyświetlają ci się małe, prostokątne komunikaty informujące o publikacji nowych materiałów na stronach, które subskrybujesz? Opisane wiadomości to nic innego, jak notyfikacje web push. Jeśli kiedykolwiek skorzystałeś z tego rodzaju powiadomienia, to nie musimy przekonywać cię o jego skuteczności. Jak zastosować podobny system na swojej stronie? Wystarczy skorzystać z narzędzia PushPushGo. PushPushGo.com umożliwi ci szybkie i proste stworzenie, targetowanie i wysyłanie powiadomień web push.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: