5 propozycji prezentów świątecznych dla klienta

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-26  |  Średni czas czytania: 01:38
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Świąteczny nastrój tworzony jest dzięki licznym, przeprowadzanym przygotowaniom. Wybieranie świątecznej choinki często jest wspólnym zadaniem wszystkich członków rodziny, którzy udają się do sadownika i u niego kupują najpiękniejsze, najbardziej pachnące i wytrzymałe drzewka. Gdy już choinka stoi w widocznym miejscu w salonie, została już właściwie przystrojona, rodzi się pytanie, jakie prezenty na święta wybrać na najbliższych.
5 propozycji prezentów świątecznych dla klienta

Prezenty na święta przypuszczalnie można kupić wszędzie. Świąteczne stragany i sklepowe półki przepełnione są licznymi mniej lub bardziej dobrymi upominkami. Większość osób wybiera podarki spośród tego, na co natrafi przy okazji innych zakupów. Bezmyślność, wybieranie prezentu jedynie z myślą o pozbyciu się problemu z głowy i chęć wydania jak najmniejszej kwoty często owocuje wyborem późniejszych niechcianych prezentów świątecznych. Ozdobny gadżet, kartka świąteczna czy inny szybko napotkany przedmiot nie przyniesie radości obdarowanej bliskiej osobie. Kluczem do osiągnięcia sukcesu w doborze upominków jest dobranie jedynie spersonalizowanych i tych dedykowanych obdarowywanym.

Poznaj 5 propozycji niepowtarzalnych, grawerowanych upominków świątecznych, które znajdziesz w sklepie internetowym Murrano!

1. Ceramiczne kubki świąteczne

Ceramiczne kubki świąteczne

Któż z nas nie posiada swojego ulubionego kubka, z którego pije ulubioną kawę lub gorącą herbatę nawet, gdy przedmiot ten ma dawno za sobą lata swojej świetności. Świąteczne kubki dostępne są w pięknych, okolicznościowych wzorach przygotowanych, aby stać się upominkiem dla każdego członka rodziny. Daj bliskiej osobie okazjonalny kubek z jej imieniem!

2. Zestaw herbat w grawerowanej skrzynce z dedykacją

Zestaw herbat w grawerowanej skrzynce z dedykacją


Podstawowym zadaniem upominków jest bycie użytecznymi. Prezenty na święta mają być nie tylko ozdobami, które zbierają niezliczone ilości kurzu i wymagają ciągłej konserwacji. Zajęć we współczesnym świecie chyba nikomu nie brakuje, więc warto skupić się na upominkach, które będą niosły radość i dawały chwile błogiego relaksu. Aromatyczne saszetki z herbatą elegancko zamknięte w pięknej skrzyni umożliwią celebrację szczęśliwych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

firmino

3. Zestaw do wina

Zestaw do wina


Jak otworzyć wino bez korkociągu uczą się już studenci, ale ważniejsze jest później, w jaki sposób uczynić z degustacji wina wykwintną chwilę. Akcesoria do otwierania butelki z wyjątkowym rocznikiem napoju Dionizosa i eleganckiego celebrowania chwili degustacji znajdziesz w e-sklepie Murrano.

4. Grawerowane złote bransoletki

Grawerowane złote bransoletki


Biżuteria typowana jest jako prezent, który musi być tym trafionym. Złoto nie traci na wartości, a więc ozdoby te mogą być użytkowane przez wiele dziesięcioleci życia. Złote bransoletki wybierz w postaci tych upiększonym imieniem obdarowanej, aby zapewnić jej upominek przygotowany specjalnie dla niej.

5. Zapalniczki plazmowe

Zapalniczki plazmowe

Zapalniczka współcześnie stanowi gadżet użytkowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Spersonalizowane, piękne zapalniczki plazmowe to eleganckie dodatki, do których użytku nie potrzeba korzystania ze standardowych paliw. Zapalniczka plazmowa posiada wbudowany akumulator, który pozwala na niezawodną pracę przez bardzo długi czas. Elektryczna zapalniczka spełnia swoją funkcję nawet w trakcie trudnych warunków pogodowych – silnego wiatru i potężnej ulewy.
Wybierz niezawodny prezent wzbogacony grawerowaną dedykacją i uczyń tegoroczne święta tymi wyjątkowymi.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: