6 sygnałów świadczących o tym, że powinieneś wynająć dystrybutor wody do swojej firmy

Ostatnia aktualizacja: 2018-03-23  |  Średni czas czytania: 01:54
Artykuł promowany
erp-xt
Zastanawiasz się nad wynajęciem dystrybutora wody do biura, ale nie wiesz, czy Ci się to opłaca? Zobacz, czy to właściwy moment na zamówienie profesjonalnej obsługi do Twojego biura. Pokazujemy, w jakich sytuacjach warto się zdecydować na wynajem dystrybutora wody!
6 sygnałów świadczących o tym, że powinieneś wynająć dystrybutor wody do swojej firmy

Dystrybutor wody stał się powszechnym akcesorium w siedzibach firm i organizacji. Co sprawia, że tak wiele biur zdecydowało się na to rozwiązanie? Zobacz, z jakimi problemami się uporasz, dzięki wynajęciu dystrybutora wody do biura.

1. Niezadowolenie pracowników

Jeżeli motywacja zespołu spada i chcesz poprawić wyniki pracy, skoncentruj się na zwiększeniu komfortu pracy w biurze. Nieograniczony dostęp do zdrowej wody pitnej może orzeźwić atmosferę w zespole. Lojalność zatrudnionych osób znacznie wzrasta, gdy zaspokajane są ich podstawowe potrzeby – a dostęp do wody źródlanej jest jedną z nich.

Możliwość czerpania wody z dystrybutora gwarantuje zawsze smaczny napój o bogatym składzie minerałów. Dodatkowo wygodny w obsłudze i estetyczny dystrybutor zachęca do picia odpowiedniej ilości wody, co poprawia koncentrację i efektywność pracownika.

eden.jpg

2. Składowanie dużej ilości wody

Robisz duże zapasy wody butelkowanej? Twoi pracownicy nie narzekają więc na brak napojów – mogą natomiast krytykować ich jakość. Woda składowana masowo w biurze ma temperaturę otoczenia i staje się niesmaczna. Dystrybutor wody z dozownikiem sam chłodzi i podgrzewa wodę – dlatego zawsze posiada ona odpowiednie walory smakowe. Dodatkowo regularność dostaw wody Eden Springs dopasujesz do aktualnych potrzeb, więc pracownicy mają bezustanny dostęp do świeżej wody z najzdrowszych polskich źródeł.

Chcesz wybrać dystrybutor do swojej firmy? Zobacz np.: dystrybutory wody Eden Springs.

3. Brak estetyki w biurze

Gdy biuro zaczyna tonąć w plastikowych butelkach, jest to wyraźny sygnał złej strategii zaopatrzenia. Butelki porozstawianie w różnych zakamarkach biura zostawiają złe wrażenie – zwłaszcza na gościach firmy. Popraw estetykę biura dzięki profesjonalnym urządzeniom dystrybuującym wodę. Zarówno tradycyjny dystrybutor z wymiennymi butlami, jak i dystrybutor filtrujący redukują produkcję odpadów do zera, a użytkownicy biura otrzymają dzięki urządzeniom zdrową i smaczną wodę.

4. Nienadążanie z dostawami wody

Pracodawca został prawnie zobowiązany do zapewnienia zespołowi dostępu do wody pitnej. Jeżeli Twój sposób na dostarczanie wody jest nieefektywny i powoduje przerwy w dostawie, zdecyduj się na kompleksowe usługi doświadczonej firmy. Eden Springs zapewni dostawy wody zgodne z ustalonym indywidualnie harmonogramem. W ofercie znajdziesz również wynajem dystrybutorów filtrujących wodę.

5. Skargi na jakość wody z kranu

Gdy jakość wody z kranu jest niezadowalająca, rozważ wynajęcie dystrybutora wody. Woda mineralna lub filtrowana z dystrybutora może być schłodzona lub przeciwnie – służyć do zaparzania gorących napojów. Tym sposobem dostarczasz zdrową wodę do różnorodnego użytku i dbasz o kondycję zespołu. Zyskujesz wiele, ponieważ woda o złym zapachu i smaku może zawierać zanieczyszczenia, które odbiją się na zdrowiu pracowników. Spożywanie wody z metalami ciężkimi lub skażonej bakteriami powoduje częste niedyspozycje i nieobecności w pracy.

6. Konieczność optymalizacji kosztów – dystrybutory wody

Dzięki wynajmowaniu dystrybutora wody sprowadzasz formalności zaopatrzeniowe do jednej faktury miesięcznie. Wysokość kwoty na dokumencie znasz z góry, dlatego miesięczne koszty napojów w biurze są przewidywalne. Cena dużych butli z wodą jest znacznie niższa od sumy regularnych zakupów wody butelkowanej. Dodatkowo w ramach abonamentu korzystasz z darmowych dostaw i serwisu techników Eden Springs. Stałość opłat i niezawodność dostaw wprowadzają płynność w codziennym funkcjonowaniu biura.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: