6 sygnałów świadczących o tym, że powinieneś wynająć dystrybutor wody do swojej firmy

Ostatnia aktualizacja: 2018-03-23  |  Średni czas czytania: 01:54
Artykuł promowany
firmino
Zastanawiasz się nad wynajęciem dystrybutora wody do biura, ale nie wiesz, czy Ci się to opłaca? Zobacz, czy to właściwy moment na zamówienie profesjonalnej obsługi do Twojego biura. Pokazujemy, w jakich sytuacjach warto się zdecydować na wynajem dystrybutora wody!
6 sygnałów świadczących o tym, że powinieneś wynająć dystrybutor wody do swojej firmy

Dystrybutor wody stał się powszechnym akcesorium w siedzibach firm i organizacji. Co sprawia, że tak wiele biur zdecydowało się na to rozwiązanie? Zobacz, z jakimi problemami się uporasz, dzięki wynajęciu dystrybutora wody do biura.

1. Niezadowolenie pracowników

Jeżeli motywacja zespołu spada i chcesz poprawić wyniki pracy, skoncentruj się na zwiększeniu komfortu pracy w biurze. Nieograniczony dostęp do zdrowej wody pitnej może orzeźwić atmosferę w zespole. Lojalność zatrudnionych osób znacznie wzrasta, gdy zaspokajane są ich podstawowe potrzeby – a dostęp do wody źródlanej jest jedną z nich.

Możliwość czerpania wody z dystrybutora gwarantuje zawsze smaczny napój o bogatym składzie minerałów. Dodatkowo wygodny w obsłudze i estetyczny dystrybutor zachęca do picia odpowiedniej ilości wody, co poprawia koncentrację i efektywność pracownika.

eden.jpg

2. Składowanie dużej ilości wody

Robisz duże zapasy wody butelkowanej? Twoi pracownicy nie narzekają więc na brak napojów – mogą natomiast krytykować ich jakość. Woda składowana masowo w biurze ma temperaturę otoczenia i staje się niesmaczna. Dystrybutor wody z dozownikiem sam chłodzi i podgrzewa wodę – dlatego zawsze posiada ona odpowiednie walory smakowe. Dodatkowo regularność dostaw wody Eden Springs dopasujesz do aktualnych potrzeb, więc pracownicy mają bezustanny dostęp do świeżej wody z najzdrowszych polskich źródeł.

Chcesz wybrać dystrybutor do swojej firmy? Zobacz np.: dystrybutory wody Eden Springs.

3. Brak estetyki w biurze

Gdy biuro zaczyna tonąć w plastikowych butelkach, jest to wyraźny sygnał złej strategii zaopatrzenia. Butelki porozstawianie w różnych zakamarkach biura zostawiają złe wrażenie – zwłaszcza na gościach firmy. Popraw estetykę biura dzięki profesjonalnym urządzeniom dystrybuującym wodę. Zarówno tradycyjny dystrybutor z wymiennymi butlami, jak i dystrybutor filtrujący redukują produkcję odpadów do zera, a użytkownicy biura otrzymają dzięki urządzeniom zdrową i smaczną wodę.

Konto PEKAOA

4. Nienadążanie z dostawami wody

Pracodawca został prawnie zobowiązany do zapewnienia zespołowi dostępu do wody pitnej. Jeżeli Twój sposób na dostarczanie wody jest nieefektywny i powoduje przerwy w dostawie, zdecyduj się na kompleksowe usługi doświadczonej firmy. Eden Springs zapewni dostawy wody zgodne z ustalonym indywidualnie harmonogramem. W ofercie znajdziesz również wynajem dystrybutorów filtrujących wodę.

5. Skargi na jakość wody z kranu

Gdy jakość wody z kranu jest niezadowalająca, rozważ wynajęcie dystrybutora wody. Woda mineralna lub filtrowana z dystrybutora może być schłodzona lub przeciwnie – służyć do zaparzania gorących napojów. Tym sposobem dostarczasz zdrową wodę do różnorodnego użytku i dbasz o kondycję zespołu. Zyskujesz wiele, ponieważ woda o złym zapachu i smaku może zawierać zanieczyszczenia, które odbiją się na zdrowiu pracowników. Spożywanie wody z metalami ciężkimi lub skażonej bakteriami powoduje częste niedyspozycje i nieobecności w pracy.

6. Konieczność optymalizacji kosztów – dystrybutory wody

Dzięki wynajmowaniu dystrybutora wody sprowadzasz formalności zaopatrzeniowe do jednej faktury miesięcznie. Wysokość kwoty na dokumencie znasz z góry, dlatego miesięczne koszty napojów w biurze są przewidywalne. Cena dużych butli z wodą jest znacznie niższa od sumy regularnych zakupów wody butelkowanej. Dodatkowo w ramach abonamentu korzystasz z darmowych dostaw i serwisu techników Eden Springs. Stałość opłat i niezawodność dostaw wprowadzają płynność w codziennym funkcjonowaniu biura.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: