6korkow.pl
Poradnik jak założyć i prowadzić firmę krok po korku
794-442-662
kontakt@6krokow.pl

Poradnik 6krokow.pl

Co warto wiedzieć
o prowadzeniu własnej firmy

6 urządzeń biurowych o których nie wolno zapomnieć

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-30  |  Średni czas czytania: 01:12
Artykuł promowany
TaxCare Advertisement
Siłą firmy są nie tylko kwalifikacje pracowników, ale też jej wyposażenie. Pamiętajmy, że dotyczy to również biur.


Wydajność pracowników biurowych zależy nie tylko od ich umiejętności i wiedzy. Równie ważne jest bowiem wyposażenie biura. Co jednak powinno znaleźć się w nim znaleźć, by umożliwić pracownikom szybkie wykonywanie zadań? Przedstawiamy sześć urządzeń, które w każdym biurze są absolutnie niezbędne.

Niszczarka

Choć to urządzenie, bez którego firma działająca w zgodzie w prawem wprost nie może się obejść, w wielu firmach nadal brakuje niszczarek lub jest ich zdecydowanie za mało. Tymczasem to właśnie od tego sprzętu zależy bezpieczeństwo danych osobowych klientów i biznesowych partnerów firmy, ale też poufnych danych firmowych.

Bindownica

Uporządkowanie papierów to jeden z najważniejszych czynników wpływających na sprawność działania firmy. W tym celu można oczywiście wykorzystać zwykłe segregatory, jednak w przypadku takich dokumentów jak drukowane w kilku egzemplarzach raporty bądź instrukcje zdecydowanie lepszym wyjściem będzie sięgnięcie po bindownicę.

Laminator

Równie ważna, co łatwy dostęp do kluczowych dokumentów, jest ich trwałość. By zabezpieczyć je przed zaginaniem, gnieceniem, zabrudzeniami czy zalaniem, należy je więc zalaminować. Laminator to jedno z tych urządzeń, których w dobrze zarządzanym i kompleksowo wyposażonym biurze po prostu nie może zabraknąć.

Specjaliści z Grupy ONET pomogą Twojej firmie zaistnieć na rynku

Gilotyna

Dzięki niej możliwe jest estetyczne i, co najważniejsze, szybkie przycięcie rozmaitych dokumentów w formatach, których nie obsługują zwykłe, komputerowe drukarki. Gilotyna szczególnie przydatna okazuje się w biurach firm transportowych, w różnego typu galeriach, a także w przedsiębiorstwach handlowych.

Drukarka do etykiet

W tych ostatnich praktyczniejszym rozwiązaniem może zresztą okazać się specjalistyczna drukarka do etykiet. Na zakup takiego urządzenia warto zdecydować się nawet, jeśli prowadzimy niewielki sklep – dzięki niej oszczędzimy mnóstwo czasu, który poświęcilibyśmy na żmudne wycinanie niewielkich cenówek. Tym bardziej, że na www.biuronimo.pl tego typu urządzenia można nabyć już za nieco ponad 100 złotych.

Oczyszczacz powietrza

Choć może wydawać się zbędnym gadżetem, korzyści z niego czerpać mogą zarówno pracownicy, jak i właściciel firmy. Dzięki lepszej jakości powietrza pracownicy czują się lepiej i pracują efektywniej, a to przekłada się na sprawniejsze działanie firmy i, tym samym, większe zyski.

Oceń ten artykuł:

Partnerem serwisu jest:

Taxcare

Znajdź urząd

Lista urzędów dla wybranych miejscowości

Baza kodów PKD

(Aktualna Polska Klasyfikacja Działalności)

Kody PKD ›
Onet. Mój Biznes + bonus

eBook:
Jak założyć własną firmę? w 2018 roku

Wszystkie aktualne informacje o zakładaniu własnej firmy zebrane w jednym miejscu!

zobacz więcej ›

Publikacja dostępna w formacie PDF

Podaj e-mail

Trwa generowanie dokumentu, może to potrwać około 10 sekund.