6 urządzeń biurowych o których nie wolno zapomnieć

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-30  |  Średni czas czytania: 01:12
Artykuł promowany
firmino
Siłą firmy są nie tylko kwalifikacje pracowników, ale też jej wyposażenie. Pamiętajmy, że dotyczy to również biur.
6 urządzeń biurowych o których nie wolno zapomnieć

Wydajność pracowników biurowych zależy nie tylko od ich umiejętności i wiedzy. Równie ważne jest bowiem wyposażenie biura. Co jednak powinno znaleźć się w nim znaleźć, by umożliwić pracownikom szybkie wykonywanie zadań? Przedstawiamy sześć urządzeń, które w każdym biurze są absolutnie niezbędne.

Niszczarka

Choć to urządzenie, bez którego firma działająca w zgodzie w prawem wprost nie może się obejść, w wielu firmach nadal brakuje niszczarek lub jest ich zdecydowanie za mało. Tymczasem to właśnie od tego sprzętu zależy bezpieczeństwo danych osobowych klientów i biznesowych partnerów firmy, ale też poufnych danych firmowych.

Bindownica

Uporządkowanie papierów to jeden z najważniejszych czynników wpływających na sprawność działania firmy. W tym celu można oczywiście wykorzystać zwykłe segregatory, jednak w przypadku takich dokumentów jak drukowane w kilku egzemplarzach raporty bądź instrukcje zdecydowanie lepszym wyjściem będzie sięgnięcie po bindownicę.

Laminator

Równie ważna, co łatwy dostęp do kluczowych dokumentów, jest ich trwałość. By zabezpieczyć je przed zaginaniem, gnieceniem, zabrudzeniami czy zalaniem, należy je więc zalaminować. Laminator to jedno z tych urządzeń, których w dobrze zarządzanym i kompleksowo wyposażonym biurze po prostu nie może zabraknąć.

Konto PEKAOA

Gilotyna

Dzięki niej możliwe jest estetyczne i, co najważniejsze, szybkie przycięcie rozmaitych dokumentów w formatach, których nie obsługują zwykłe, komputerowe drukarki. Gilotyna szczególnie przydatna okazuje się w biurach firm transportowych, w różnego typu galeriach, a także w przedsiębiorstwach handlowych.

Drukarka do etykiet

W tych ostatnich praktyczniejszym rozwiązaniem może zresztą okazać się specjalistyczna drukarka do etykiet. Na zakup takiego urządzenia warto zdecydować się nawet, jeśli prowadzimy niewielki sklep – dzięki niej oszczędzimy mnóstwo czasu, który poświęcilibyśmy na żmudne wycinanie niewielkich cenówek. Tym bardziej, że na biuronimo.pl tego typu urządzenia można nabyć już za nieco ponad 100 złotych.

Oczyszczacz powietrza

Choć może wydawać się zbędnym gadżetem, korzyści z niego czerpać mogą zarówno pracownicy, jak i właściciel firmy. Dzięki lepszej jakości powietrza pracownicy czują się lepiej i pracują efektywniej, a to przekłada się na sprawniejsze działanie firmy i, tym samym, większe zyski.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: