Darmowy audyt SEO - zarabiaj już dziś

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-28  |  Średni czas czytania: 01:23
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Wszystkim firmom i przedsiębiorstwom, które chcą zaistnieć w internecie, a co za tym idzie, zarabiać więcej, podpowiadamy, że warto zacząć od porządnego audytu SEO. Czym dokładnie jest audyt SEO i dlaczego jest taki ważny? Poniżej znajdziesz najistotniejsze informacje.
Darmowy audyt SEO - zarabiaj już dziś

Czym jest audyt SEO?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest audyt SEO. Audyt SEO to dokładna analiza strony www pod kątem ważnych w procesie pozycjonowania parametrów. Dobrze wykonana analiza to zbiór informacji na temat mocnych elementów naszej strony www jak również tych, które jak najszybciej należy poprawić. W zależności od agencji, która przeprowadza audyt mogą być wykorzystane różne narzędzia analityczne, do najpopularniejszych należą: Google Analytics, Google Search Console, Pixel remarketingowy Facebook Ads, Google Tag Manager i inne.

Dlaczego audyt SEO jest ważny?

Jak już wspomnieliśmy, audyt dostarczy wielu informacji na temat strony www - między innymi takich, jak:

  • struktura strony
  • poprawność kodu
  • profil linków zewnętrznych i wewnętrznych
  • jakość treści i nasycenie jej słowami oraz frazami kluczowymi
  • duplikaty
  • prędkość ładowania strony
  • meta dane
  • analiza konkurencji

Wszystko to pozwoli na opracowanie optymalnej strategii działań, a to pierwszy krok do sukcesu. Warto pamiętać, że zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki strona www to strona widoczna w sieci - a jak wiadomo, to właśnie w internecie użytkownicy szukają różnego typu usług, artykułów i informacji i praktycznie zawsze skupiają się wyłącznie na wynikach z pierwszej strony wyszukiwarki Google.

firmino

Darmowa analiza SEO: "1ST place" - agencja SEO w Poznaniu

Gdzie można wykonać porządny, a co więcej darmowy audyt SEO? Wszystkim zainteresowanym polecamy 1ST place. Agencję SEO z Poznania. Fachowcy działający w branży od dziesięciolecie przeprowadzą darmowa analizę, dzięki której dowiecie się co zrobić, aby strona www Waszego biznesu zdobyła miejsce w TOP 10 i przynosiła większe zyski.

Audyt SEO - dla kogo?

Kto w szczególności powinien zdecydować się na audyt SEO? Odpowiedź jest bardzo prosta, wszyscy, którzy chcą zaistnieć w internecie, pozyskać wartościowy ruch na stronie i cieszyć się większymi zyskami. O audycie warto pomyśleć bez względu na rodzaj branży, wielkość firmy czy zakres jej działania. W szczególności audyt strony niezbędny jest w przypadku, gdy ruch w serwisie maleje, a strona zaczyna gwałtownie spradać w wynikach wyszukiwania.

Podsumowanie

Audyt SEO to szczegółowa analiza strony www pod kątem parametrów, które są ważne w procesie pozycjonowania. Weryfikacja mocnych i słabych stron domeny pozwoli na opracowanie strategii, a to pierwszy krok do miejsca w TOP 10 i większych zysków.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: