Dlaczego Szkoła Biznesu może być kluczem do Twojej przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-28  |  Średni czas czytania: 01:15
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Jeśli jesteś osobą ambitną i widzisz swoją przyszłość na kierowniczym stanowisku, wiedza i umiejętności zdobyte na studiach MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej pomogą Ci uczynić krok naprzód w Twojej karierze.
Dlaczego Szkoła Biznesu może być kluczem do Twojej przyszłości?

Gdzie zrobić studia biznesowe? Warszawa czeka!

Studia MBA przeznaczone są dla osób aspirujących do stanowiska menedżera i innych, szeroko pojętych zadań kierowniczych. Do sprawnego zarządzania biznesem niezbędne jest coś więcej niż wiedza teoretyczna. Szkoła biznesu to instytucja, która umożliwia zdobycie umiejętności praktycznych poprzez program MBA. Warszawa może poszczycić się Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej, wielokrotnie zajmującej czołowe miejsca w rankingach oceniających studia MBA.

W świecie biznesu praktycznie nie można obejść się bez znajomości. Najlepszym miejscem, gdzie można poznać potencjalnych współpracowników, partnerów biznesowych czy nawet kadrę kierowniczą przyszłej lub obecnej konkurencji, są właśnie studia MBA. Warszawa jako stolica zarówno państwa, jak i polskiego biznesu, przyciąga do siebie ambitnych menedżerów i biznesmenów nie tylko z całej Polski, ale i Europy.

firmino

Wyższa Szkoła Biznesu dla doświadczonych menedżerów

Nawet jeżeli pracujesz na kierowniczym stanowisku od lat, może się zdarzyć, że trafisz na problem, którego w wyniku braku dostatecznej wiedzy nie będziesz potrafił rozwiązać. Niezwykle pomocnym jest poznawanie sprawdzonych rozwiązań i ryzyka popełnienia błędów poprzez studium przypadku. Programem przeznaczonym dla doświadczonych menedżerów jest Executive MBA, Warszawa zaś, z racji swojego znaczenia dla biznesu i gospodarki, jest najlepszym miastem do podjęcia takich studiów.

Pomimo charakteru studiów, Szkoła Biznesu nie wymaga od kandydatów znajomości zagadnień ekonomicznych. Wynika to z tego, że program Executive MBA adresowany jest do osób z bardzo różnymi specjalnościami. Wymagane jest natomiast doświadczenie zawodowe – min. 5 lata od absolwentów studiów licencjackich i 3 lata od kandydatów z tytułem magistra.

Nie tylko ogólna wiedza menedżerska

Istnieją również programy wysoko wyspecjalizowane. Oczywiście podobna jest droga do takiego tytułu MBA – studia. Warszawa, a dokładniej Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, oferuje kandydatom m.in. program skupiający się w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych czy studia skupiające się na praktycznej wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym.

Poza programami MBA, istnieje także roczny program studiów podyplomowych dla osób pracujących lub chcących pracować w przemyśle farmaceutycznym – są to Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie

Znajdź urząd

Lista urzędów dla wybranych miejscowości

Baza kodów PKD

(Aktualna Polska Klasyfikacja Działalności)

Kody PKD ›
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: