Infolinia: 22 300 51 11  Chcesz założyć firmę? Masz pytania? Zadzwoń!

Dlaczego warto zainwestować w terminal płatniczy?

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-30  |  Średni czas czytania: 01:25
Artykuł promowany
Bank Pekaoad
Każdego roku rośnie liczba transakcji bezgotówkowych w Polsce. Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zakup terminala płatniczego, który je umożliwia. To nie tylko wygoda i podążanie zgodnie z aktualnie panującymi trendami, ale również bezpieczeństwo. Dlaczego warto zainwestować w terminal płatniczy?
Dlaczego warto zainwestować w terminal płatniczy?

Dlaczego warto zainwestować w terminal płatniczy?

W dzisiejszych czasach klienci mają coraz większe wymagania. Zależy im, aby sklepy oferowały udogodnienia, jakie daje im postęp technologiczny. Dlatego umożliwienie płatnością kartą, telefonem czy zegarkiem to obowiązek przedsiębiorców.

Terminale płatnicze w PayTel umożliwiają transakcje bezgotówkowe, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo transakcji, ale również na komfort klienta podczas dokonywania zakupów. Do głównych zalet posiadania terminalu można zaliczyć:

 • Wygodę
 • Łatwość w obsłudze,
 • Bezpieczeństwo transakcji,
 • Możliwość płacenia kartą, zegarkiem, telefonem,
 • Kreowanie wizerunku firmy,
 • Poprawę obsługi przy kasie,
 • Zwiększenie zysków.

Terminal płatniczy – czy to już standard?

Terminale płatnicze to innowacyjne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie ludzie coraz częściej płacą kartą, telefonem czy zegarkiem. Ponadto, terminale nie tylko podnoszą komfort, ale również bezpieczeństwo transakcji za pomocą karty i innych narzędzi płatniczych.

Podczas każdej transakcji dane są szyfrowane. Ponadto posiadanie terminalu to również przewaga nad konkurencją. Pozwala umocnić pozycję na rynku, a także kreuje pozytywny wizerunek firmy. Wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klientów i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań świadczy o profesjonalizmie. Terminale płatnicze oferują:

 • bezpośrednie zaksięgowanie pieniędzy na koncie przedsiębiorcy - środki, które zostały przyjęte za pomocą terminala, bezpośrednio wpływają na dane konto. Terminal płatniczy od PayTel oferuje rozliczenie już w następnym dniu roboczym.
 • dodatkowe opcje - dodatkowe opcje nie tylko podnoszą atrakcyjność oferty, ale również mogą zwiększyć obroty. Niektóre modele oferują również przyjmowanie płatności BLIK, obsługę kart zagranicznych, uczestnictwie w programie lojalnościowym.
finea

Akcja Polska Bezgotówkowa – jak z niej skorzystać?

Polska Bezgotówkowa to akcja, która ma na celu zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w związku z instalacją terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez 12 miesięcy od momentu zakupu i zainstalowania.

W ramach akcji, przedsiębiorcy mogą otrzymać maksymalnie 3 terminale. Aby móc skorzystać z programu, należy spełnić następujące warunki:

 • należy być małym lub średnim przedsiębiorcą,
 • w ciągu ostatniego roku firma nie korzystała z płatności bezgotówkowych,
 • sieć nie może obejmować więcej niż 5 placówek,
 • należy podpisać umowę na 12 miesięcy,
 • można otrzymać maksymalnie 3 terminale.

Przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z uczestnictwem w programie przez 12 miesięcy lub do momentu osiągnięcia obrotu 100 000 zł na terminalu płatniczym. Po okresie lub przekroczeniu obrotu, będą naliczane opłaty zgodnie z podpisaną umową.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:

program do wystawiania faktur

Zobacz także artykuły podobne:

Infolinia

Chcesz założyć firmę?
Masz pytania? Zadzwoń!

22 300 51 11

Bezpłatne doradztwo zapewnia:

Warto wiedzieć

zobacz wszystkie artykuły ›

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: