Fondy - nowa platforma obsługująca płatności

Ostatnia aktualizacja: 2019-01-23  |  Średni czas czytania: 03:19
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Przy stałym, niezwykle szybkim postępie technologicznym, prowadzenie skutecznie działającej działalności gospodarczej w Internecie bez zagwarantowania klientom dostępu do płatności bezgotówkowych jest wręcz skazane na porażkę. Na polskim rynku pojawiała się nowa platforma Fondy, która to pozwala na bezpiecznie i skutecznie zarządzanie płatnościami.
Fondy - nowa platforma obsługująca płatności

Fondy jest systemem umożliwiającym autoryzację zarówno konsumenta składającego zamówienie jak i zlecanego przez niego przelewu. Eksperci uznają go za jednocześnie złożoną i przyjazną dla użytkownika platformę zabezpieczającą płatności wychodzące, dzięki czemu mogą one być wykonywane bez jakiekolwiek ryzyka oraz w sposób w pełni komfortowy. Jeżeli mielibyśmy podać aspekty, które wyróżniają omawiany system na tle konkurencji, bez chwili zawahania podalibyśmy możliwość obsługi płatności stałych, jednorazowych i szybkich, a także pełną personalizację strony sprzedażowej oraz automatyzację zwrotów dokonywanych na konta klientów po pozytywnym rozpatrzeniu składanych przez nich reklamacji. Wszystkie one poprawiają komfort użytkowania, przyspieszają zawieranie i finalizację transakcji oraz zwiększają ogólne bezpieczeństwo obrotu gotówkowego w Internecie.

Jak doskonale wiadomo, obsługa przelewów tradycyjnych, nawet przy wykorzystaniu platform dostępnych obecnie na rynku, trwać może od kilku godzin do nawet kilku dni, co w wielu przypadkach jest okresem wręcz niedopuszczalnym. Sytuacja odmienna ma miejsce w przypadku korzystania z systemu Fondy, który to gwarantuje błyskawiczny transfer środków do dostawcy usług lub podmiotu sprzedającego towary. Warto także nadmienić, że dla klientów – zarówno potencjalnych jak i regularnych – niebagatelne znacznie ma szata graficzna strony, za której pośrednictwem mają oni dokonać rozliczenia za zamówione produkty lub usługi. Na korzyść omawianego systemu przemawia fakt, że korzystając z niego użytkownik może dostosować tę sekcję swojej witryny wedle własnych potrzeb. Nie wystąpi także konieczność przenoszenia klienta na oddzielną stronę celem dokonania płatności online, bowiem będzie on mógł zapłacić korzystając z osadzonego modułu będącego częścią sklepu internetowego lub witryny.

Akceptacja kart bankowych

Z miłości do mobilności

Zapoznając się z raportem przedstawionym przez Deloitte i odnoszącym się do wyników badania przeprowadzonego w roku 2017, obywatele naszego kraju poświęcają około 6 godzin na poszukiwanie interesujących ich informacji i produktów w Internecie. Zgromadzone dane statystyczne pozwoliły postawić tezę, że w dalszym ciągu wykorzystują oni w tym celu przede wszystkim komputery klasy PC i laptopy (4,4 godziny), jednak po piętach zaczynają deptać im urządzenia mobilne, a więc przede wszystkim smartfony i tablety (1,3 godziny). Przedsiębiorcy zainteresowani rozwijaniem zakresu prowadzonej działalności gospodarczej powinni rozważyć dostosowanie się do tego trendu i ułatwienie dostępu do podstron umożliwiających finalizację zamówienia użytkownikom urządzeń mobilnych. Mimo, iż w chwili obecnej korzystają oni ze swojego osprzętu celem poszukiwania niezbędnych informacji, niewykluczone, że coraz częściej sięgać będą oni po telefony nowej generacji i tablety do składania zamówień na produkty oraz usługi. Fondy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im wygodny sposób zapłaty przy pomocy przycisku lub dedykowanego załącznika. Obydwie opcje można poddać dodatkowej personalizacji, natomiast one same są kompatybilne zarówno z systemem operacyjnym Android jak i iOS.

Polska otwiera się na międzynarodową markę

Fondy to marka działająca na całym świecie i oferująca swoim użytkownikom dostęp do najwyższej jakości usług związanych z obsługą przelewów bezgotówkowych. Wspomnieć wystarczy, że za jej pośrednictwem właściciele sklepów oraz witryn komercyjnych przyjmować i księgować mogą płatności dokonywane takimi kanałami jak: karty Visa, Visa Electron, Mastercard oraz Maestro. Co ważne, system nie posiada blokady regionalnej, a więc obsługiwać może płatności dokonywane z dowolnego miejsca na ziemi. Za jej pośrednictwem możemy także zarządzać transakcjami dokowanymi przez Qiwi, Yandex, Privat24, PayPal, SEPA, Swift, jak również tradycyjnymi przelewami bankowymi, transferami wykonywanymi z kont banków europejskich, ukraińskich oraz rosyjskich i przelewami w modelu Direct Debit. Fondy jest optymalnym wyborem dla wszystkich przedsiębiorców pragnących prowadzić biznes globalnie. Przelew online wykonywany przy pomocy systemu Fondy to sama przyjemność!

Bramka płatności

Fondy – bezproblemowa współpraca z CMS

Jak informują eksperci z branży IT, na rodzimym rynku króluje system zarządzania treściami (CMS) noszący nazwę WordPress. W sytuacji, gdy i Państwa sklep lub witryna korzysta z nadmienionej infrastruktury, platforma Fondy będzie wręcz idealna do obsługi płatności dokonywanych przez klientów. Jest ona kompatybilna z aż 28 modułami CMS, natomiast jej implementacja oraz pełna konfiguracja nie zajmie Państwu więcej niż 5 minut, nawet w sytuacji, gdy nigdy wcześniej nie mieli Państwo styczności z tego typu systemami.

Funkcje dodatkowe platformy

Spośród rozlicznych funkcji, z jakich skorzystać mogą użytkownicy systemu Fondy, na szczególną uwagę zasługują bezsprzecznie fakturowanie online i kalendarz płatności.

Przy obecnym tempie życia, wystawianie oraz księgowanie faktur jest czasochłonnym i nieopłacalnym zajęciem, którego lwia część przedsiębiorców chciałaby uniknąć. Teraz jest to możliwe dzięki wykorzystaniu w sklepie internetowym systemu Fondy, który pozwoli na szybkie wystawienie faktury zaraz po wypełnieniu przez klienta krótkiego oraz nieskomplikowanego formularza. Platforma przejmuje wszelkie obowiązki administratora witryny lub sklepu online w zakresie fakturowania, dzięki czemu ten może w pełni poświęcić się prowadzeniu działalności gospodarczej oraz maksymalizacji generowanych zysków. Implementacja Fondy to gwarancja stuprocentowej satysfakcji, zarówno po stronie klienta jak i dostawcy usług lub sprzedawcy towarów.

Na koniec pragniemy także wspomnieć o funkcjonalności noszącej nazwę kalendarz płatności, która to okazać się może nieodzowna szczególnie w przypadku przedsiębiorców prowadzących swój biznes w oparciu o model abonamentowy (jak ma to miejsce na przykład w przypadku szkół językowych). Opcja ta umożliwia uiszczanie cyklicznych opłat za świadczone usługi, co minimalizuje ryzyko, że klient zapomni o dokonaniu zapłaty za dany tydzień lub miesiąc, jednocześnie zwiększając płynność finansową po stronie administratora serwisu lub sklepu.

Połączenie systemu płatości ze stroną

Podsumowanie

Eksperci przewidują, że dzięki łatwości użytkowania oraz wysoce wydajnym i intuicyjnym rozwiązaniom, system Fondy stanie się jedną z wiodących platform do obsługi płatności na polskim rynku cyfrowym. Od konkurencji odróżnia go przede wszystkim to, że nie przekierowuje klientów pragnących uiścić opłatę na oddzielną stronę, jak również – że umożliwia administratorowi pełna personalizację podstrony umożliwiającej finalizację transakcji.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie

Przydatne linki: