Gadżety świąteczne dla klientów - TOP 5 pomysłów

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-23  |  Średni czas czytania: 02:04
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym praktycznie każdy z nas kupuje bliskim i znajomym różne upominki. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, nie możesz zapominać o swoich pracownikach i solidnych partnerach biznesowych. Im także możesz zrobić miły prezent, który wcale nie musi wiązać się z ogromnym obciążeniem dla budżetu przedsiębiorstwa. Świetnym podarunkiem będą bowiem drobne gadżety bożonarodzeniowe. Sprawdź już teraz, dlaczego warto się na nie zdecydować i poznaj 5 ciekawych pomysłów!
Gadżety świąteczne dla klientów - TOP 5 pomysłów

Jakie korzyści przyniesie zakup firmowych gadżetów świątecznych?

Twoi pracownicy na pewno chwalą sobie nie tylko premie, podwyżki i różne pakiety socjalne oferowane przez firmę. Każda forma docenienia ich wkładu w jej rozwój jest mile widziana, a za taką można uznać prezent w postaci bożonarodzeniowego gadżetu. Podarunek ten pozytywnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa. Podobne efekty uzyskasz, wręczając drobne upominki na święta np. swoim najlepszym klientom czy solidnym partnerom biznesowym.

W obu tych przypadkach pojawia się jeszcze jedna korzyść - dodatkowa powierzchnia na reklamę. Np. kubki świąteczne z logo Twojej firmy będą promować markę w wielu różnych miejscach.

Musisz jednak pomyśleć o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. W tym okresie sprzedawcy zajmujący się produkcją gadżetów reklamowych otrzymują mnóstwo zamówień. Jeśli chcesz kupić takie świąteczne prezenty np. dla pracowników, postaraj się to zrobić jeszcze przed nadejściem grudnia.

Firmowe gadżety na święta Bożego Narodzenia - lista TOP 5 pomysłów

Wiesz już, dlaczego warto zainwestować w takie prezenty i kiedy trzeba je zamówić, ale na co konkretnie się zdecydować? Oto lista naszych najciekawszych pomysłów na firmowe gadżety świąteczne:

  • drobne ozdoby choinkowe,
  • bożonarodzeniowe lampiony, świeczki i świeczniki,
  • kubki świąteczne,
  • drewniane saneczki ze smacznym produktem na siedzisku,
  • opakowania do prezentów na święta Bożego Narodzenia.

Ozdoby choinkowe

To świetny pomysł na prezent, gdyż praktycznie każdy z nas ubiera w domu choinkę tuż przed Bożym Narodzeniem. Gadżety te mogą mieć bardzo różnorodną formę. Firmy zajmujące się ich produkcją mają bogaty asortyment produktów, w którym na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Lampiony, świeczki i świeczniki

Zapalona, ciekawie udekorowana świeca z pewnością wielu osobom kojarzy się z wigilijną kolacją. Z tego powodu jest to kolejny ciekawy pomysł na prezent. Oprócz tego możesz pomyśleć nad świątecznym świecznikiem z logo Twojej firmy lub ładnym lampionem, np. porcelanowym.

firmino

Kubki reklamowe

Okres Bożego Narodzenia przywodzi na myśl zimę, a więc i gorącą herbatę z dodatkiem miodu oraz różnych przypraw korzennych. Najprzyjemniej pije się ją w kubku - jego świąteczna, ciekawie ozdobiona wersja, będzie miłym upominkiem dla pracownika. Gadżety te mają dużą powierzchnię, na której znajdzie się miejsce zarówno dla ładnych ozdób, jak i firmowego logo.

Drewniane saneczki

Kolejny gadżet, który kojarzy się z zimą i jednocześnie Bożym Narodzeniem. Na małych, drewnianych sankach możesz postawić jakiś słodki produkt, np. niewielki słoiczek miodu. Całość można zapakować np. w folię i zawiązać ozdobną kokardą.

Opakowania do prezentów

Niewątpliwie są to produkty, w które powinna się zaopatrzyć każda firma. Mogą to być np. ładnie ozdobione torebki z logo Twojej marki. Włożysz do nich wszystkie gadżety świąteczne, które chcesz sprezentować pracownikom i partnerom biznesowym.

Zawsze stawiaj na wysokiej jakości gadżety bożonarodzeniowe

Powyższa lista to tylko kilka naszym zdaniem najciekawszych propozycji bożonarodzeniowego upominku. Szukając inspiracji na firmowe gadżety świąteczne, możesz kierować się również funkcjonalnością i postawić np. na wydajne powerbanki. Kupując jeden z takich produktów, pamiętaj, aby korzystać z usług sprawdzonych sprzedawców. Kubki, sanki, świeczniki i inne upominki na święta Bożego Narodzenia powinny być nie tylko ładne, ale i porządnie wykonane. Nie chciałbyś dostać gadżetu, który już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie produktu niskiej jakości, prawda? Miej świadomość, że będzie to miało duży wpływ na wizerunek Twojej firmy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: