Jak dobrze zorganizować szkolenie firmowe?

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-26  |  Średni czas czytania: 01:05
Artykuł promowany
firmino
Odpowiedni wybór lokalu, w którym odbędzie się szkolenie pozwoli zmaksymalizować jego efektywność i zapewni mu przebieg w przyjaznej atmosferze.
Jak dobrze zorganizować szkolenie firmowe?

Firmowe szkolenie to nie tylko dobry sposób na rozwój pracowników i zwiększenie ich kompetencji, to również event będący wizytówką firmy, która go organizuje. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie szkolenia wyjazdowego, np. do Poznania. Zmiana otoczenia oraz ciekawe i pełne atrakcji miejsce do zwiedzania z pewnością zbuduje pozytywne odczucia uczestników szkolenia już na wstępie. Niestety, nawet szkolenie mające ciekawy program i charyzmatycznego prowadzącego może okazać się mało efektowne, jeśli nie zadbamy o odpowiednie warunki, w jakich ono przebiegnie. Wybór zbyt małego lokalu oraz o niskim standardzie z pewnością nie wzbudzi pozytywnego nastawienia podwładnych, zaś niedopracowana organizacja może wręcz negatywnie rzutować na wizerunek firmy i znacząco utrudniać przyswajanie nowej wiedzy uczestnikom.

Konto PEKAOA

Sala konferencyjna w Poznaniu – jakie wymogi powinna spełniać?

Przy wyborze miejsca, w którym odbędzie się szkolenie najistotniejszymi aspektami są funkcjonalność pomieszczenia oraz to, jak wpływa ono na koncentrację uczestników. Poszukując idealnej sali konferencyjnej w Poznaniu należy zwrócić uwagę, czy jest on odpowiednio duża, czy ma dostęp do dużej ilości naturalnego światła oraz czy posiada niezbędne wyposażenie pozwalające bezproblemowo i bez uszczerbku na jakości przeprowadzić prezentację, jak np. flipcharty, laserowe wskaźniki czy rzutniki. Wybrana sala konferencyjna w Poznaniu powinna być również klimatyzowana oraz udostępniać bezprzewodowy szybki internet.

Pomoc organizacyjna i pożywne przerwy kawowe

W przypadku szkolenia organizowanego dla większej liczby osób, warto skorzystać z usług towarzyszących. Wśród nich znaleźć można pomoc doświadczonego Meeting Concierge, który będzie czuwał nad właściwym przebiegiem wydarzenia. To szczególnie rozsądna opcja, gdy nie czujemy się pewni w sprawach organizacyjnych bądź po prostu chcemy się w pełni skupić na meritum spotkania. Co więcej, wynajmując salę konferencyjną w Poznaniu możemy skorzystać również z pomocy technicznej oraz profesjonalnego zaplecza gastronomicznego – pyszne przerwy kawowe pozwolą na zbudowanie miłej atmosfery i efektowne przywrócenie sił uczestników.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: