Jak szybko stworzyć idealny grafik pracy w Twojej firmie?

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-29  |  Średni czas czytania: 01:25
Artykuł promowany
Konto PEKAOInfo
Nie bez przyczyny mawia się, że czas to pieniądz. Właściciele firm na pewno mogą się na ten temat wypowiedzieć bardziej. Szybkość jest zaletą w wielu sytuacjach. Jeżeli sprawniej uda się wykonać jakieś obowiązki, to będzie można zabrać się za inne, równie ważne czynności. Jednak istotne, aby w parze z dobrym tempem szła również jakość. Czy da się szybko i przy tym jak najlepiej przygotować grafik pracy?
Jak szybko stworzyć idealny grafik pracy w Twojej firmie?

Oczywiście jest to do wykonania, jednak pod jednym warunkiem. Jakim? Jeśli wykorzystamy do tego celu inewi.pl. W sposób tradycyjny nie bylibyśmy w stanie uzyskać tak dobrych efektów. Zatem porównajmy metodę tradycyjną i aplikację InEwi.

Dokładność i bezbłędność

Człowiek jest bardziej skłonny do pomyłek niż maszyna. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby coś poszło źle. Sporządzając spójny grafik pracy, trzeba wziąć pod uwagę wiele informacji, także przepisy Kodeksu Pracy. Używając aplikacji InEwi, wykonanie takiego zadanie jest znacznie łatwiejsze. To program za nas sprawdza, czy ułożyliśmy całość zgodnie z regulacjami prawnymi. Jeśli coś się nie zgadza, otrzymamy natychmiastowe powiadomienie.

Dzięki temu systemowi mamy ujednolicony, powtarzalny i czytelny plan, który jest zrozumiały dla każdego pracownika. A co najważniejsze, nie musimy polegać jedynie na swojej spostrzegawczości, gdy chodzi o wykrywanie ewentualnych błędów. Program nas w tym wyręczy.

Szybkość

Nie ma co do tego wątpliwości, że manualne wypełnianie grafików jest bardziej czasochłonne, aniżeli użycie InEwi. Z pomocą aplikacji możemy szybciej wypełnić wszystkie potrzebne pola. Intuicyjny kreator ułatwi nam to zadanie choćby przy pomocy skrótów, które pomogą w kopiowaniu identycznego harmonogramu na kolejny tydzień, albo od danego pracownika. Gotowy plan można z łatwością zapisać w PDF-ie i wydrukować albo udostępnić innym osobom. Dzięki temu tak sporządzony dokument dotrze szybciej do tych, którzy go potrzebują.

Automatyzacja

Owszem, w przypadku tradycyjnych dokumentów da się pewne czynności za każdym razem wykonywać tak samo, znaleźć swój własny sposób na usprawnienie pracy. Jednak prawda jest taka, że nigdy nie uda się tego zrobić na tak dużą skalę, jak w przypadku narzędzia online, jakim jest InEwi. Dzięki niemu można z łatwością zaplanować oraz wyliczyć nadgodziny, rozliczyć pracowników, czy ułatwić składanie podań o urlop bezpośrednio przez aplikację. Taka automatyzacja jest czymś pożądanym w każdej firmie.

Już na podstawie porównania kilku powyższych aspektów widać, że aplikacja InEwi jest lepsza, niż manualne wypełnianie grafiku pracy. Warto usprawnić ten proces, który ma przecież wpływ również na dział kadrowo-płacowy. Zmiana będzie na pewno odczuwalna i przyczyni się do znacznych oszczędności czasu, a tym samym również pieniędzy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: