Jak zostać człowiekiem sukcesu? Audiobooki biznesowe

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-30  |  Średni czas czytania: 01:29
Artykuł promowany
firmino
Gdy zaczniemy zgłębiać tematy związane zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio z biznesem przekonamy się, że jest to kompleksowe zagadnienie. Początkowa fascynacja teorią szybko może przerodzić się w chęć praktycznego wdrażania jej w rzeczywiste ramy – mowa choćby o chęci postawienia pierwszych kroków w działalności gospodarczej.
Jak zostać człowiekiem sukcesu? Audiobooki biznesowe

Od kogo jednak czerpać profesjonalną wiedzę z zakresu biznesu? Oczywiście od fachowców z branży, mogących pochwalić się wieloma latami doświadczeń, przeplatanymi sukcesami, ale i porażkami, które pozwoliły im na doskonalenie swojej strategii. Jeszcze lepiej, gdy można mieć prosty i swobodny dostęp do tak specjalistycznej wiedzy. Doskonałą formą do jej pozyskania jest platforma Storytel, na której można znaleźć szereg profesjonalnych audiobooków i podcastów z tej dziedziny.

„Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com” – Richard L. Brandt

Amazon jest dziś jedną z największych firm na świecie, stale mającą przy tym pomysł na siebie. Zaczęło się bowiem od sprzedaży internetowej, a z czasem kolejnymi segmentami działalności była produkcja filmów oraz gier komputerowych. Wszystko za sprawą tytanicznej pracy i wysiłku jednego człowieka – Jeffa Bezosa. Nie obyło się przy tym bez dalekosiężnej wizji ekspansji, nieustępliwości w podejmowaniu i wdrażaniu działań, a przede wszystkim bezgranicznemu oddaniu idei stworzenia potęgi biznesowej.

„Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia” – Łukasz Tomys

W szerokiej świadomości Apple jest w głównej mierze utożsamiane z osobą Steve’a Jobsa, a to za sprawą jego medialnego magnetyzmu. Nie oznacza to jednak, że sukces marki można przypisać wyłącznie jemu – za większością najważniejszych działań „odgryzionego jabłka” stała bowiem szara eminencja w postaci Steve’a Wozniaka. Niewychodzącego przed szereg inżyniera, którego największą pasją było projektowanie w samotności, ponieważ ten proces dawał mu pełną wolność kreatywną przekładającą się tworzenie nieosiągalnych dla innych koncernów nowinek technologicznych.

Konto PEKAOA

„Niewzruszony. Twój przewodnik po wolności finansowej” – Tony Robbins

Każdy z nas chciałby poznać meandra tego, w jaki sposób osiągnąć wolność finansową. Tony Robbins, uznany przedsiębiorca i spec od behawioryzacji od podszewki poznał mechanizmy i schematy rynkowe (wynikające również z ludzkiego zachowania). Dzięki tej wiedzy jest w stanie przedstawić czytelnikowi podejście biznesowe pozwalające zarówno na radzenie sobie w skrajnych sytuacjach finansowych, jak i znaczne zasilenie własnego kapitału.

Podcast – „Życie pełne pasji” – Jakub B. Bączek

Podcast „Życie pełne pasji” jest idealnym wyborem dla osób, które chcą poznać sposób na sukces wg trenera mentalnego Mistrzów Świata w siatkówce oraz skutecznego przedsiębiorcy. W kolejnych odcinkach poruszane są różnorodne tematy, które pozwolą dowiedzieć się między innymi czym jest trening mentalny oraz jak żyć dobrym i szczęśliwym życiem. Seria ta pozwala spojrzeć zupełnie inaczej na sposób w jaki odnosimy sukces oraz poznać nowe, dotąd nieodkryte metody jego osiągnięcia.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: