Jakie opcje ułatwiają oszczędzanie czasu z programem Taxomatic?

Ostatnia aktualizacja: 2018-03-05  |  Średni czas czytania: 01:41
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Przedsiębiorcy w jednej kwestii są na pewno zgodni – prowadzenie księgowości na własną rękę to nie lada wyzwanie. Trudność może sprawiać nie tylko prawidłowe wystawianie faktur oraz innych dokumentów. Okazuje się, że prowadzenie ksiąg oraz baz danych pracowników i kontrahentów również może być problematyczne. Jeżeli dodamy do tego jeszcze presję czasową, katastrofę możemy mieć gotową. Czy aby na pewno?
Jakie opcje ułatwiają oszczędzanie czasu z programem Taxomatic?

Niedawno na rynku samodzielnej księgowości online pojawił się program Taxomatic. Narzędzie posiada wiele przydatnych funkcji, które są bardziej rozbudowane niż te obecne w znanych do tej pory programach. Dziś jednak skupimy się na kilku opcjach, które ułatwiają nie tylko naszą pracę, ale również poruszanie się po narzędziu i skuteczniejszą, szybszą pracę, a co za tym idzie – oszczędzanie czasu. Oto one:

Panel "Na skróty" - czyli dotrzyj do ważnych funkcji 3 razy szybciej

Nie da się ukryć, że czas w księgowości ma bardzo duże znaczenie. To on decyduje o tym, ile uda nam się zrobić w ciągu dnia. Jeśli o niego nie dbamy i nie staramy się go oszczędzać – możemy mieć pewność, że nie zdążymy dopełnić wszystkich naszych obowiązków. Dlatego właśnie twórcy Taxomatic postanowili stworzyć na głównym interfejsie okienko z najważniejszymi i najczęściej używanymi opcjami programu.

W ten sposób od razu po zalogowaniu się do narzędzia możemy jednym kliknięciem przejść do funkcji wystawiania faktury, dodania wydatków, produktów czy kontrahentów, albo też do najistotniejszych raportów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić trochę czasu i w mgnieniu oka dostać się tam, gdzie najczęściej wykonujemy naszą pracę.

taxomatic

Źródło: taxomatic.pl/o-programie

Łatwa w obsłudze wyszukiwarka - znajdź to, czego aktualnie szukasz

Zdarzyło się tak, że musisz w tym momencie znaleźć fakturę wystawioną miesiąc temu? Na słuchawce wisi kontrahent, który dopatrzył się jakiegoś błędu? A może potrzebujesz na tę chwilę informacji dotyczących danego produktu, pracownika lub zerknąć w poprzednie raporty?

Teraz da się to zrobić w kilka sekund. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej na samej górze strony. Wpisujemy w ramkę słowa kluczowe, dzięki którym odnajdziemy ważne dla nas dokumenty. Dodatkowo twórcy programu przewidzieli obecność filtra, który pozwoli nam zawężać obszary poszukiwań. Dzięki niemu możemy starać się znaleźć nasze dokumenty na przykład w zakładkach z fakturami, kontrahentami czy towarami i usługami. Koniec z manualnym przeszukiwaniem wszystkich archiwów!

Możliwość personalizacji interfejsu – ułóż program tak, aby był dopasowany do Ciebie

Czasem bywa tak, że sami chcielibyśmy decydować o tym, jak będzie ułożona strona główna naszego programu do księgowania. Umożliwi to nam przecież szybszy dostęp do zakładek, które najbardziej i najczęściej nas interesują. To również jest możliwe w narzędziu Taxomatic.

Wystarczy kliknąć i przytrzymać symbol skrzyżowanych strzałek umieszczonych w prawym górnym rogu okienek z szybkimi dostępami i przemieścić je tak, byśmy byli zadowoleni.

Tego typu ułatwienie sprawia, że program jest jeszcze łatwiejszy w użyciu, a co za tym idzie – pozwoli nam szybciej wykonywać naszą pracę i być bardziej efektywnymi. Czas, który dla każdego przedsiębiorcy jest na wagę złota, wreszcie będzie nam służył!

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie

Przydatne linki: