Kosze prezentowe - pyszny upominek dla klientów i kontrahentów

Ostatnia aktualizacja: 2017-07-17  |  Średni czas czytania: 01:27
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Obdarowywanie się upominkami to przyjemność nie tylko w rodzinie czy wśród znajomych, ale również w biznesie. Przekazanie podarunków klientom, kontrahentom czy pracownikom niesie ze sobą wiele korzyści, które możemy osiągnąć niewysokim kosztem. Jednak pojawia się wtedy pytanie – jaki upominek będzie najlepszy? Warto postawić na sprawdzone rozwiązania – kosze prezentowe.
Kosze prezentowe - pyszny upominek dla klientów i kontrahentów

W sferze biznesowej wręczanie sobie upominków ma kilka różnych zadań. Przede wszystkim pozwala nam na wyrażenie wdzięczności, podziękowanie za udaną współpracę, uhonorowanie. Takie upominki wręczamy z okazji świąt, ważnych firmowych wydarzeń, gdy kończymy udaną współpracę. Jednak również wręczanie podarunków ma inne cele – pozwala nam na budowanie własnego wizerunku jako firmy przyjaznej i otwartej, dzięki nim możemy wyróżnić się na tle konkurencji, a tym samym zyskać w oczach naszych klientów czy kontrahentów, którzy zapamiętają nas na dłużej. Z kolei wręczanie upominków pracownikom pozwala na mocniejsze związanie ich z firmą, jest formą motywacji oraz zwiększa ich satysfakcję pracowniczą.

Wobec tego poprzez tak niewielki gest, jak wręczenie upominku, możemy zyskać bardzo wiele. Nie musimy przy tym wcale przygotowywać się na bardzo wysokie koszty związane z podarunkami, co pozwala nam na uzyskanie świetnych efektów bez przepłacania.

Kosze upominkowe – udany prezent na każdą okazję

Gdy również myślisz o tym, aby swoim pracownikom, klientom czy kontrahentom wręczyć upominek, wybierz kosze prezentowe. To obecnie jeden z najpopularniejszych podarunków w biznesie, który doskonale sprawdza się na każdą okazję.

Kosze prezentowe możemy przygotowywać samodzielnie, ale również możemy kupić je jako gotowe. To drugie rozwiązanie cieszy się największym zainteresowaniem, ponieważ jest również najwygodniejsze. Wiele firm pozwala na zamówienie gotowych kosztów o różnorodnej zawartości. Przykładowo możemy zobaczyć je na stronie firmy Nobilia, która zajmuje się ich dostarczaniem.

firmino

Co znajdziemy w koszach upominkowych?

W koszach prezentowych będziemy mogli znaleźć przede wszystkim wyśmienite słodycze – czekolady, ciasteczka, cukierki, nugaty, bakalie oblewane czekoladą, batoniki, ale to jeszcze nie wszystko. Również są one uzupełniane o inne pyszności, na przykład dobre herbaty i kawy, wyroby tradycyjne, na przykład konfitury, ponadto o alkohole takie jak whisky, nalewki czy wina. Wszystkie z tych upominków umieszczane są w dekoracyjnym opakowaniu, na przykład koszu wiklinowym, metalowej puszce, tekturowym pudełku czy filcowym koszyczku, aby prezentować się efektownie.

Do wyboru mamy zarówno kosze o uniwersalnym zastosowaniu, jak i również możemy zdecydować się na te tematyczne, które zawierają określone produkty. Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy wybierane są kosze świąteczne, z kolei dla zagranicznych klientów czy kontrahentów kosze prezentujące polskie specjały.

Wobec tego wtedy, gdy chcesz sprawić udany upominek w biznesie, pomyśl o koszach prezentowych – sprawdzą się na każdą okazję!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: