Monitory i inne wyposażenie firmy - gdzie szukać promocji, aby zaoszczędzić?

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-25  |  Średni czas czytania: 02:30
Artykuł reklamowy
Prowadzisz własną działalność gospodarczą i często korzystasz z prostych porad, aby ułatwić sobie zarządzanie firmą? W takim razie wykorzystaj też informację na temat tego, gdzie szukać specjalnych okazji na Black Friday. Jako przedsiębiorca również możesz skorzystać z wielu akcji promocyjnych. Dzięki temu kupisz monitory i inny sprzęt elektroniczny dla swojej firmy w naprawdę rozsądnych cenach!
Monitory i inne wyposażenie firmy - gdzie szukać promocji, aby zaoszczędzić?

Inwestycja w monitory i niezbędne wyposażenie dla firmy to często spory wydatek, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo zatrudnia wielu pracowników w biurze. Jeśli chcesz zaoszczędzić nieco firmowych pieniędzy, koniecznie sprawdź, jak w 2022 wygląda specjalna oferta monitorów na Black Friday. Warto jednak wiedzieć, że rabaty zostaną aktywowane dopiero 25 listopada, a liczba produktów w promocyjnych ofertach będzie mocno ograniczona.

Jak wybrać monitory, komputery i inne urządzenia do firmy? Kilka prostych wskazówek

Zanim zdecydujesz się na zakup elektroniki użytkowej do swojego przedsiębiorstwa, koniecznie weź pod uwagę kilka dość istotnych kwestii. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać jak najlepszy sprzęt do firmowego biura, nawet pomimo promocyjnego szaleństwa 25 listopada.

 1. Zawsze porównuj ceny poszczególnych produktów w różnych sklepach - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawet na Black Friday, kupujesz towar w najatrakcyjniejszych cenach.
 2. Analizuj parametry techniczne sprzętu - zawsze jasno określ swoje potrzeby, a dopiero następnie szukaj urządzeń, które chcesz kupić w obniżonych cenach.
 3. Przed rozpoczęciem promocji na Black Friday zrób listę produktów do firmy, na których chcesz zaoszczędzić.

Oczywiście są sytuacje, w których firma po prostu nie może czekać na aktywne promocje w ramach szaleństwa zakupowego na Czarny Piątek. Jeśli jednak możesz poczekać jakiś czas i wstrzymać się z zakupem monitorów, komputerów czy nawet drukarek do biura - finalnie zaoszczędzisz nawet do kilku tysięcy złotych. To całkiem sporo, szczególnie jeśli w firmowym budżecie liczy się każda złotówka.

Jaki sprzęt i urządzenia są niezbędne do sprawnej pracy biura?

Własna firma, szczególnie ta większa, wymaga przede wszystkim ciągłych inwestycji - zarówno w rozwój, jak i dobry sprzęt komputerowy. Bez odpowiednich urządzeń, nie będziesz w stanie prowadzić działalności tak, aby ta mogła stale się rozwijać. Niezbędne urządzenia, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego firmowego biura, to:

 • drukarki i urządzenia wielofunkcyjne,
 • monitory 144Hz na Black Friday,
 • komputery stacjonarne i laptopy,
 • niszczarka do dokumentów,
 • skanery,
 • organizery na dokumenty,
 • telefony komórkowe.

Wyposażenie firmowego biura powinno być przede wszystkim kompletne. Jeśli zabraknie któregokolwiek z powyższych urządzeń, może dojść do sytuacji, w której realizowane na co dzień zadania zostaną wstrzymane.

Gdzie szukać promocji na Black Friday, aby zaoszczędzić w firmie?

Na Czarny Piątek wiele firm decyduje się na wdrożenie do swojej oferty ciekawych promocji. Jako przedsiębiorca, możesz kupić w atrakcyjnych cenach nie tylko fizyczne wyposażenie biura w postaci komputerów, monitorów oraz innej elektroniki. Jeśli korzystasz na co dzień z zaawansowanego oprogramowania księgowego lub do planowania działań w firmie, warto też sprawdzić promocje na aplikacje komputerowe. Międzynarodowe firmy dostarczające systemy operacyjne, a także oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, często udostępniają je nawet o połowę taniej w ramach promocji na Black Friday.

Przedsiębiorco, dowiedz się, jak podpisywać dokumenty elektronicznie. Kliknij tutaj.

Nie wiesz, gdzie szukać promocji, które zostaną uruchomione już 25 listopada? Aby oszczędzić nieco środków z domowego budżetu, koniecznie przeglądaj:

 • media społecznościowe,
 • strony internetowe sklepów i usługodawców współpracujących z przedsiębiorcami,
 • gazetki promocyjne,
 • informacje prasowe o aktualnych promocjach.

Ile można zaoszczędzić w firmie w czasie trwania rabatów na Black Friday?

Zanim zdecydujesz się skorzystać z zakupowego szaleństwa na Czarny Piątek i kupić wyposażenie do firmowego biura w naprawdę okazyjnych cenach, dowiedz się wcześniej, ile realnie będziesz w stanie zaoszczędzić. Wystarczy, że odpowiednio wcześnie przejrzysz ceny, np. monitorów, komputerów i oprogramowania dla firm, a w dniu 25 listopada porównasz je z promocją kwotą zakupu.

Przykładowo: jeżeli monitor 144Hz o przekątnej 28 cali kosztował przed Black Friday około 2000 złotych, w ramach uruchomionej promocji, możesz liczyć, że kupisz go nawet w cenie nieco poniżej 1200 złotych. To oczywiście tylko przykład, a ostateczne rabaty są indywidualnie ustalane przez sklepy internetowe i stacjonarne.

W celu wypracowania pewnych oszczędności w firmie i podreperowania budżetu mimo inwestycji w sprzęt komputerowy, oprogramowanie i inne narzędzia - najlepszym z możliwych sposobów jest wykorzystanie promocji na Black Friday. Wystarczy, że wstrzymasz się z inwestycją do 25 listopada, a oszczędności sięgną nawet do kilku tysięcy złotych na jednym zamówieniu wyposażenia do firmy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: