Multimedia – oprawa na eventach ma kluczowe znaczenie

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-05  |  Średni czas czytania: 01:44
Artykuł promowany
firmino
Zarówno wielka konferencja, jak i wydarzenie biznesowe, szkolenie czy sympozjum - każde z nich poza merytoryczną treścią powinno być wyposażone w adekwatną oprawę multimedialną, dobrze zorganizowaną i profesjonalną. To właśnie może być jeden z wyróżników zapamiętanych przez uczestników i kojarzących się w przyszłości z daną organizacją.
Multimedia – oprawa na eventach ma kluczowe znaczenie

Globalny zasięg i szeroki rozmach

Podczas targów czy koncertów aspekty dotyczące szeroko pojmowanej oprawy multimedialnej muszą być doprecyzowane i zgrane w każdym calu. Tylko wtedy możliwe jest osiągniecie wymaganych rezultatów. Należy zatem zadać pytanie, jak odpowiednio zapewnić taką oprawę?

Otóż w dobie rosnącej konkurencji na wszelkich płaszczyznach biznesu oczekiwany jest szerszy rozwój, oferowanie czegoś ponad i wyjście krok przed. W ramach pełnej i kompleksowej obsługi do szerokiej gamy usług zalicza się: zapewnienie oświetlenia, nagłośnienia oraz sprawnej komunikacji, a także elementów konstrukcyjnych i stabilizujących realizację wizji. Ponadto niezbędna jest obsługa techniczna, montażowa i serwisowa jednostkowych modułów.

Brak ograniczeń szansą na rozwój, czyli o otwartości i potencjale

Biorąc pod uwagę firmy oferujące usługi zapewniające oprawę multimedialną, to ważnym aspektem jest jej doświadczenie. Sytuacja, gdy na ważnej konferencji lub szkoleniu wysiada nagłośnienie lub przestają działać monitory może całkowicie zepsuć wydarzenie. Ważnym elementem jest również wybór odpowiednie technologii. Każdy chce jakiego "Wow", a opieranie pokazów na prezentacji multimedialnej wyświetlanej ze zwykłego rzutnika już nie wystarcza. W takiej sytuacji wchodzą różne technologie w postaci animacji 3D, inteligentnych urządzeń reagujących na zachowanie użytkowników czy też specjalnie przygotowanych infokiosków.

Konto PEKAOA

Czy warto skorzystać z ich usług?

Przykładem tego typu specjalistycznej firmy może być MEON. "Przedmiotami naszej działalności są multimedia w zakresie sprzedaży i wynajmu oraz realizacja projektów z dziedziny telekomunikacji i elektroenergetyki. W tej materii współpracę nawiązujemy z operatorami telekomunikacyjnymi, a zaawansowany sprzęt i wykwalifikowana kadra pozwala stawiać nam naszą firmę w roli głównego wykonawcy. Świadczymy usługi przy budowie inteligentnych domów i budynków. Potencjał Grupy MEON sięga także usług teletechnicznych - mowa tu o sieciach komputerowych, spawaniu światłowodów na dużą skalę czy budowie linii optycznych." - mówi Pan Łukasz Domaradzki, właściciel firmy MEON.

Co ciekawe, firma posiada również mocne doświadczenie we wspieraniu organizacji w pozyskiwaniu dotacji i doradztwie inwestycyjnym. Tu poddają analizie całą przyszłą inwestycję, następnie pozyskują i rozliczą. Czy to koniec? Nie, w kolejnym kroku wspólnie naszkicują strategię wykorzystania pozyskanych środków. Ponadto występują jako pośrednicy pomiędzy Polską a Chinami na płaszczyźnie biznesowej. - To, co dla jednych jest stertą zagmatwanych przepisów okraszonych niezrozumiałą dokumentacją, dla MEON jest kolejnym wyzwaniem i możliwością pomocy przedsiębiorcom w nawiązywaniu relacji biznesowych - podkreśla Pan Łukasz.

MEON od wielu lat stawia na nieruchomości, toteż wiedza i doświadczenia w tej dziedzinie pozwala na efektywne zarządzanie inwestycjami. Warto zaznaczyć, że w ramach szerokiej aktywności MEON skupia się również na prowadzeniu fundacji, która została powołana, by wspierać młode firmy w modelowaniu strategii, czego konsekwencją jest budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Oprócz tego, że mocno stąpają po ziemi, to są niesamowicie uskrzydleni motywacją i pasja do działania, co przekłada się także na szeroką i niebanalną ofertę.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: