Nagrania lektorskie w firmie

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-28  |  Średni czas czytania: 01:41
Artykuł promowany
Według specjalistów od marketingu, komunikacja werbalna wpływa na wybory konsumenckie znacznie silniej, niż obraz. Wrażenia słuchowe niezwykle mocno działają na odbiór informacji - przekaz audio usłyszeć można w domu, w biurze, podczas jazdy samochodem, w miejscu publicznym czy na stronie internetowej. Jedynie komunikat wypowiedziany głosem profesjonalnego lektora daje pewność, że odbiorcy zwrócą na niego uwagę.
Nagrania lektorskie w firmie

Baza głosów lektorskich Powitania.pl

Powitania.pl to profesjonalna baza głosów, oferująca realizację rozmaitych nagrań lektorskich. Pośród wykonywanych usług wybrać można m.in. spoty reklamowe, zapowiedzi telefoniczne, powitania głosowe czy audiobooki. Firma realizuje też nagrania dla stron internetowych oraz wielkopowierzchniowych sieci handlowych, co daje bardzo uniwersalne możliwości zastosowania przekazu audio. Baza głosów obejmuje lektorów polskich i zagranicznych, a także autorskie nagrania muzyczne w niskiej cenie.

Rozbudowana oferta

Powitania.pl jest firmą działającą na rynku już od 2001 roku. Realizuje od tamtej pory liczne nagrania na potrzeby instytucji oraz przedsiębiorstw z bardzo wielu dziedzin. Z usług bazy głosów Powitania.pl korzystają m.in. kancelarie prawnicze, hotele, restauracje i firmy z branży finansowej, a także właściciele portali internetowych. Baza głosów lektorskich jest na bieżąco rozbudowywana, dzięki czemu każdy lektor ma możliwość dodania własnego głosu i nawiązania współpracy z Powitania.pl

firmino

Znani i lubiani lektorzy

Powitania.pl współpracuje ze znanymi, lubianymi polskimi lektorami i aktorami, którzy mają na swoim koncie odczyt wielu kultowych list dialogowych z filmów oraz udział w reklamach. W bazie znajdują się także głosy świeże i nieznane szerszej publiczności, gwarantujące uzyskanie dużej wyrazistości przekazu reklamowego. Oferta Powitania.pl wzbogacona jest również o autorskie melodie, wykorzystywane w formie teł muzycznych dla różnego rodzaju zapowiedzi telekomunikacyjnych. Nawiązując współpracę z bazą głosów lektorskich Powitania.pl, można mieć pewność satysfakcji i zadowolenia.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: