Odbierz darmowe terminale płatnicze w Programie Polska Bezgotówkowa

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-28  |  Średni czas czytania: 00:55
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Jak wynika z raportu „Płatności Bezgotówkowe oczami Polaków 2020”, aż 38% klientów deklaruje, że z powodu pandemii zaczęło częściej płacić za pomocą karty. Warto wykorzystać ten trend i dostosować się do zmieniających się preferencji płatniczych Polaków. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale.
Odbierz darmowe terminale płatnicze w Programie Polska Bezgotówkowa

Płatności bezgotówkowe w czasie pandemii

Rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus zmienił oblicze wielu biznesów i preferencje płatnicze. Według raportu „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2020”, aż 38% klientów świadomie zrezygnowało z płacenia gotówką, co przełożyło się na wzrost popularności transakcji bezgotówkowych. W pandemii przydatna również okazała się funkcja płatności zbliżeniowych, których możemy dokonać już nie tylko kartą, ale również zegarkiem czy telefonem. Biorąc pod uwagę te wszystkie zmiany, każdy przedsiębiorca powinien zminimalizować ryzyko utraty klientów związane z brakiem akceptacji płatności bezgotówkowych i rozważyć możliwość instalacji terminala.

Polska Bezgotówkowa dla Twojej firmy

Program Polska Bezgotówkowa to inicjatywa, która popularyzuje płatności bezgotówkowe wśród polskich przedsiębiorstw już od 2018 roku. Program powstał we współpracy agentów rozliczeniowych, organizacji płatniczych Visa i Mastercard, Związku Banków Polskich oraz Ministerstwa  Rozwoju.

Już ponad 250 tysięcy firm wzięło już udział w Programie i odebrało darmowe terminale płatnicze.

Aby dołączyć do Programu wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej: www.polcard.pl/polska-bezgotowkowa

Do Programu można przystąpić tylko raz, o ile nie korzystało się z terminali w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Każdy biznes może otrzymać do 3 terminali płatniczych na rok za darmo lub do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tysięcy złotych. Wyjątek stanowi sektor prywatny międzymiastowego transportu, który może otrzymać nawet 20 terminali do użytku.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie

Przydatne linki: