Porówneo.pl - porównywarka najtańszych ubezpieczenia OC i AC

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-14  |  Średni czas czytania: 02:21
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Ubezpieczenie OC i AC wcale nie musi być drogie! Jeśli chcesz zdecydować się na zakup polis tego rodzaju i nie chcesz przepłacać, skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń on-line Porowneo.pl.
Porówneo.pl - porównywarka najtańszych ubezpieczenia OC i AC

Za ubezpieczenie samochodowe wcale nie trzeba płacić dużo! Aktualnie do wyboru jest szeroka gama ofert ubezpieczycieli, które przyciągają uwagę swoimi przystępnymi cenami. Jak jednak znaleźć tanie OC czy AC dla siebie? W tym przypadku warto wykorzystać specjalne porównywarki ubezpieczeniowe, które w mig obliczą dla nas wysokość polisy.

Przez długi czas kierowcy korzystali z pomocy agentów ubezpieczeniowych, aby obliczyć koszt polisy i wybrać tę najkorzystniejszą dla siebie. Chociaż taka metoda pozwalała na wyszukanie ubezpieczenia bez przepłacania, to jednak z drugiej strony była także kłopotliwa. Wymagała czasu na wizytę w biurze agenta, który też nie zawsze współpracował ze wszystkimi ubezpieczycielami.

Dzisiaj właściciele samochodów mają jednak alternatywne rozwiązanie – to specjalne porównywarki ubezpieczeń on-line, z którymi można łatwo znaleźć najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne dla siebie.

Jedną z nich jest porównywarka www.porowneo.pl, która w jednym miejscu gromadzi oferty najpopularniejszych ubezpieczycieli, w tym: PZU, Ergo Hestia, Aviva, Link4, Generali, Proama, MTU24 oraz Benefia.

Jak działają porównywarki ubezpieczeniowe? Jakie polisy można z nimi wyszukać? Jakie dane będą potrzebne do dokonania kalkulacji? 

Porównywarka ubezpieczeniowa – jak to działa?

Porównywarki ubezpieczeń to specjalne serwisy internetowe, których celem jest porównywanie ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Dzięki temu klient nie musi już samodzielnie przeglądać ich po kolei, ponieważ wszystkie z nich są na wyciągnięcie ręki.

Aby skorzystać z porównywarki, potrzebujemy kilku wolnych minut, komputera lub smartfona i dostępu do internetu – to wszystko, aby wyszukać najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenie samochodowe!

Za pomocą porównywarki ubezpieczeń samochodowych możemy wyszukać:

  • ubezpieczenie OC – odpowiedzialności cywilnej, obowiązkowa polisa dla każdego kierowcy samochodu
  • ubezpieczenie AC – autocasco, zapewnia dodatkową ochronę, na przykład w razie kradzieży, uszkodzeń pojazdu
  • ubezpieczenie Assistance – gwarantuje pomoc w trakcie podróży, na przykład naprawy, holowanie
  • ubezpieczenie NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, pozwala na uzyskanie odszkodowania po wypadku, na przykład na leczenie

Do porównywarki wprowadzamy szereg danych, ponieważ kalkulacja ubezpieczenia jest indywidualna. Dzięki temu jest również tak dokładna i pozwala na uzyskanie najlepszych cen – nie przepłacimy za polisę, która nie będzie dopasowana do nas indywidualnie.

W przypadku ubezpieczeń samochodowych warto przygotować sobie dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu oraz swoje prawo jazdy. W formularzu kalkulacji będziemy musieli wpisać informacje o sobie, o swojej historii ubezpieczenia, a także o posiadanym samochodzie.

Wymagane dane do wykonania kalkulacji w porównywarce ubezpieczeń:

  • dane o samochodzie – marka, model, wersja, rok produkcji, typ paliwa, skrzynia biegów, przebieg dotychczasowy i szacowany, data zakupienia pojazdu i data pierwszej rejestracji, dane o użytkowaniu pojazdu i jego formie własności i inne dane
  • dane o posiadaczu samochodu – data urodzenia, płeć, adres zamieszkania, stan cywilny, liczba posiadanych dzieci, data otrzymania prawa jazdy i inne dane
  • dane o ubezpieczeniu i historii ubezpieczeniowej posiadacza samochodu – informacje o obecnym ubezpieczycielu, zniżki za bezszkodową jazdę, ewentualna amortyzacja oraz udział własny, rodzaj poszukiwanego ubezpieczenia i data jego obowiązywania i inne

Po wpisaniu do wyszukiwarki wszystkich wymaganych danych możemy zobaczyć, gdzie czeka na nas najkorzystniejsze ubezpieczenie samochodowe.

Porowneo.pl – oblicz koszt ubezpieczenia OC i AC

Chcesz dowiedzieć się, który ubezpieczyciel ma dla Ciebie najlepszą ofertę? Zależy Ci na tym, aby nie przepłacić za polisę samochodową? A może chcesz sprawdzić, ile będzie kosztowało Cię ubezpieczenie wypatrzonego auta na sprzedaż? W każdym z tych przypadków możesz wykorzystać porównywarkę Porowneo.pl.

Porowneo.pl to porównywarka ubezpieczeń samochodowych i turystycznych, za pomocą której można błyskawicznie sprawdzić oferty polis w najpopularniejszych towarzystwach działających w Polsce: PZU, Ergo Hestia, Aviva, Link4, Generali, Proama, MTU24 oraz Benefia.

Z pomocą łatwego do wypełnienia formularza porównywarka Porowneo.pl wylicza dla klientów wysokość polisy już w kilka minut – bez żadnych dodatkowych opłat i bez obowiązku zawierania umowy. Wystarczy tylko podać wymagane dane, aby już niedługo zobaczyć, gdzie za polisę możemy zapłacić najmniej. Od razu po kalkulacji możemy także wykupić wybraną polisę przez internet.

Jeśli nie lubisz przepłacać i chcesz wykupić polisę OC lub AC w niskiej cenie, dołącz do grona zadowolonych użytkowników porównywarki ubezpieczeń Porowneo.pl i sprawdź, gdzie czeka na Ciebie najlepsze ubezpieczenie.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie

Przydatne linki:

}