Przedsiębiorco, masz już prezenty dla klientów i pracowników?

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-15  |  Średni czas czytania: 01:40
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Słodycze to taktowny prezent, który zawsze jest w dobrym tonie. Jeżeli chcemy wywołać efekt „WOW!”, to musimy wyjść poza produkty dostępne w każdym markecie. W takim razie czego szukać?
Przedsiębiorco, masz już prezenty dla klientów i pracowników?

Prezenty firmowe są miłym gestem w stronę kontrahentów i pracowników. W końcu nie zawsze budżet firmowy pozwala na kupno drogich zegarów dla wszystkich współpracowników. Dlatego często mamy zagwozdkę, jaki prezent będzie odpowiedni? Upominki firmowe, które chcemy przygotować, powinny wykraczać poza smyczki i breloczki. Warto jednak postawić na słodycze, które są uniwersalnym rozwiązaniem. Prawdziwe wrażenie zrobią niecodzienne kształty i wyjątkowy smak. Zapakowane w pudełko z firmowym logo będą świetnym podarunkiem, który zapada w pamięci. Jak więc powinny prezentować się czekoladki firmowe?

Prezenty firmowe dla klientów

Indywidualnie wykonany grawer na kawałku czekolady w otoczeniu apetycznie wyglądających pralinek robi wrażenie. Do tego pudełko opatrzone logo firmy i mamy kompletny zestaw gotowy do wręczenia klientowi lub pracownikom. Personalizowane kształty dają duże pole manewru. Prowadzisz biznes transportowy? Ciężarówka na kawałku czekolady będzie efektownym podkreśleniem zajęcia, które wykonujesz. W końcu twoja firma to nie tylko biznes, ale relacje, które chcesz odpowiednio pielęgnować. Upominki świąteczne będą wyrazem uznania, które z pewnością zostanie docenione przez klientów.

firmino

Prezenty dla firm w wersji premium

Mamy zawsze kilka osób w tym partnerów biznesowych i kontrahentów, których chcemy szczególnie wyróżnić. O ile sama premia dla pracowników, to wartość sama w sobie, o tyle słodki podarunek w wersji premium jest czymś wyjątkowym. Jak prezentuje się tego typu łakocie? Drewniana szkatułka z personalizowanym grawerem, to pierwsze, co zobaczy osoba obdarowana. Ulubiona sentencja, życzenia świąteczne lub podziękowania na stałe wyryją się w pamięci. Całość jest eleganckim opakowaniem, które kryje w sobie wytworne praliny. Każda z nich została ręcznie przygotowana przez cukierniczych mistrzów. Dzięki temu różnią się od siebie smakiem i wyglądem, który tworzy zachwycający obraz całości. Prezenty firmowe w takiej formie z pewnością trafią do szczególnych dla nas osób.

Upominki firmowe - dlaczego postawić na słodycze?

Łakocie, to podarunek, który zawsze jest taktowny. Oznacza to, że nie urazimy drugiej osoby, a wręcz sprawimy jej przyjemność. Warto jednak poszukać rozwiązań, które wykraczają poza banał. Mowa oczywiście o produktach powszechnie dostępnych. Choć mogą być mile widziane, to na święta dobrze postarać się o coś wyjątkowego, co zapadanie w pamięć na dłużej. Dlatego upominki świąteczne warto spersonalizować i stworzyć przynajmniej dwie ich grupy. Produkty z logo firmy, które nadają się dla każdego i takie w wariancie premium dla wybranych jednostek. W ten sposób świąteczna magia zagości u wielu partnerów biznesowych i pracowników. W końcu wszyscy mają wpływ na twój biznes.

Prezenty firmowe, to popularne gadżety, które rozdajemy swoim kontrahentom i pracownikom. Jednak w okresie świątecznym warto wyjść poza schemat i pokusić się o coś bardziej wyszukanego. Z pewnością takie będą personalizowane czekoladki firmowe. Każda obdarowana osoba doceni taki podarunek i zapamięta ten drobny, ale oryginalny gest.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: