Przyspiesz nadawanie przesyłek kurierskich!

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-27  |  Średni czas czytania: 01:17
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Wielu osobom nadawanie przesyłek kurierskich wydaje się niezwykle wymagające. Nic dziwnego! Ogromne różnice między stronami internetowymi firm spedycyjnych, wiele opcji dodatkowych do wyboru oraz znaczne dysproporcje w cenach to tylko wierzchołek góry lodowej. Z pomocą przychodzą firmy zrzeszające usługi większości usługodawców spedycyjnych. Największą i zarazem najbardziej rozpowszechnioną jest firma epaka.pl, oferująca usługi większości firm spedycyjnych dostępnych na polskim rynku. Charakterystycznymi cechami marki jest transparentność oraz bardzo niskie ceny wszystkich usług.
Przyspiesz nadawanie przesyłek kurierskich!

Dlaczego epaka.pl jest najpopularniejsza?

Na początek parę faktów. Firma epaka.pl jako jedyna zrzesza usługi większości firm spedycyjnych, takich jak DPD, DHL, UPS, K-EX, FedEx, Paczkomaty InPost, Geis, GLS, a także Paczka w ruchu, Meest, Poczta Polska, Paczka48, Świat Przesyłek czy Erontrans. Wszystkie marki współpracują z epaka.pl na podstawie umowy, dlatego oferują cenę praktycznie nie do pobicia. Marka ma na ten moment przeszło 200 placówek franczyzowych, w których można nadać paczkę w komfortowych warunkach. Na uwagę zasługuje system informatyczny, który powstał, by ułatwić obsługę strony oraz zapewnić bezpieczeństwo transakcji, a także dziesiątki rozwiązań dodatkowych. Wśród nich należy wymienić między innymi możliwość założenia konta, które przyspiesza etap nadawania kolejnych paczek, a także możliwość wyświetlania cen na bieżąco przy pomocy interaktywnej platformy.

Przewaga firmy epaka.pl nad stronami przewoźników

Różnice między platformami są ogromne i często wymuszają na klientach wielogodzinne wertowanie stron, zakładek oraz sprawdzanie cen i usług dodatkowych. Na rynku dostępnych jest tyle firm kurierskich, że wybór jednej z nich może się okazać naprawdę trudny - zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy wysyłają paczkę, korzystając z usług przewoźnika.

Na epaka.pl jest zupełnie inaczej. Na wstępie wita nas interaktywna platforma, która w bardzo przyjazny sposób prowadzi przez cały etap składania zamówienia na usługę kurierską. Po wpisaniu podstawowych danych otrzymamy dostęp do wyceny przez konkretnych usługodawców, a w kolejnym kroku wybierzemy usługi dodatkowe, takie jak dostarczenie na drugi dzień czy usługę ubezpieczenia. Po złożeniu zamówienia będzie można na bieżąco śledzić losy przesyłki i jej status.

Na uwagę zasługuje także możliwość założenia konta, co zdecydowanie usprawnia proces wysyłania paczek. Twoje dane będą automatycznie uzupełniane, dzięki czemu nadawanie kolejnych przesyłek przyjdzie łatwiej i szybciej. System informatyczny umożliwia również połączenie sklepu e-commerce z portalem epaka.pl. Co to oznacza dla właściciela firmy lub centrum logistycznego? Ogromne ułatwienie!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: