SmartLunch - zapewnij catering dla pracowników Twojej firmy

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-10  |  Średni czas czytania: 02:52
Artykuł promowany
firmino
Zapewnienie posiłków pracownikom w czasie dnia pracy stało się w ostatnich latach jednym z najczęściej wybieranych benefitów pozapłacowych. Catering w miejscu pracy to korzyści przede wszystkim dla pracowników, ale także dla pracodawcy. W jaki sposób Twoja firma może zyskać zamawiając usługi cateringowe i czym na polskim rynku wyróżnia się oferta SmartLunch.
SmartLunch - zapewnij catering dla pracowników Twojej firmy

Dlaczego firmy zamawiają catering dla swoich pracowników?

Przyczyn, dla których pracodawcy zamawiają dla swoich pracowników posiłki do pracy, jest przynajmniej kilka. Jedną z najważniejszych jest rzecz jasna podniesienie poziomu zadowolenia i komfortu, co w wymierny sposób przekłada się na efektywność i wydajność tak docenionych zatrudnionych osób.

Warto pamiętać również o tym, że sytuacja, w której każdy pracownik w czasie przerwy wychodzi do pobliskiego punktu gastronomicznego, jest niekorzystna z punktu widzenia firmy - powoduje chaos i dezorganizację. Usystematyzowanie i uproszczenie tego procesu leży więc w interesie firmy..

smaczne menu na każdy dzień

SmartLunch - catering w nowoczesnym ujęciu

Obecna na polskim rynku od roku 2014 marka SmartLunch oferuje innowacyjny multicatering dla firm. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi restauracjami w całej Polsce zapewniają catering dla firm w każdym regionie naszego kraju. Pracownicy firmy za pomocą intuicyjnej aplikacji mogą zamawiać posiłki z menu dostępnych w ramach współpracy restauracji. 

Jak przebiega współpraca?

Przedsiębiorca zainteresowany zamawianiem posiłków swoim pracownikom kontaktuje się z przedstawicielem regionalnym SmartLunch i ustalają wszystkie szczegóły współpracy tj. ilość porcji, menu, miejsce i godzina dostawy i inne. Kilkuletnie doświadczenie SmartLunch z firmami z różnych branż pozwala znaleźć im rozwiązanie jak najlepiej dopasowane do konkretnego przedsiębiorstwa. 

Po nawiązaniu współpracy każdy z pracowników otrzymuje dostęp do aplikacji. za pośrednictem której może zamawiać z wyprzedzeniem na cały tydzień posiłki z menu restauracji przygotowanego na dany dzień. Złożone zamówienia trafiają bezpośrednio do restauratorów, którzy przygotowują je i o umówionej porze dostarczają we wskazane miejsce. W ten sposób usługi cateringowe od SmartLunch pozwalają zapobiec zamieszaniu w miejscu pracy.

Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze i oferuje użytkownikom szereg praktycznych funkcji, do których należą między innymi możliwość przeglądania historii zamówień czy wystawiania ocen poszczególnym posiłkom. W ten sposób usługodawcy otrzymują informację na temat jakości świadczonych usług, co pozwala im z kolei stale utrzymywać ich wysoki poziom.

Konto PEKAOA

Koszty dla pracodawcy

Co jeszcze wyróżnia ofertę SmartLunch? Brak obciążeń finansowych dla przedsiębiorcy - zarówno koszt korzystania z aplikacji wynosi 0 zł. Jedyne koszty wynikają z przyznanych pracownikom dofinansowań do posiłków. Bezpłatnie można również zwiększyć ilość godzin oraz lokalizacji dostaw cateringu.  

Na koniec miesiąca firma otrzymuje raport uwzględniający ilość i rodzaj zamówionych posiłków, ich wartość oraz wysokość wykorzystanego dofinansowania. Jeśli któryś z Twoich pracowników jest nieobecny i nie korzysta z posiłków, nie ponosisz żadnych kosztów. To system niezwykle elastyczny i opłacalny z punktu widzenia pracodawcy.

Okres próbny

Z myślą o potencjalnych klientach SmartLunch daje możliwość skorzystania z okresu testowego - zwykle od dwóch do czterech tygodni.  Grupa pracowników - nie mniej niż 15 osób - mogą korzystać z platformy, zamawiać posiłki i oceniać je. Mogą robić to na jeden z trzech sposobów - za pośrednictwem aplikacji, strony internetowej SmartLunch lub interaktywnych kiosków SmartBox.

Korzystanie z okresu testowego jest bezpłatne, przedłużenie współpracy i rozszerzenie na większą liczbę pracowników  lub rezygnacja z testu  nie są obciążone żadnymi kosztami. Jedyny koszt jaki ponosi pracodawca to kwota wykorzystanego przez pracowników dofinansowania. Jest to więc nie tylko wygodna, ale także bezpieczna opcja.

Korzyści ze współpracy

Zamawianie za pośrednictwem SmartLuch cateringu dla pracowników to same korzyści, zarówno dla samych zatrudnionych, jak i dla pracodawcy:

  • atrakcyjny, uniwersalny benefit, z którego chętnie skorzystają wszyscy zatrudnieni;
  • prosta w obsłudze i funkcjonalna aplikacja, za pośrednictwem której można składać zamówienia w dowolnej chwili i z dowolnego urządzenia mobilnego;
  • ciepłe, smaczne posiłki w pracy bez dezorganizacji porządku dnia - zawsze na czas i bezpośrednio do firm;
  • wysokiej jakości posiłki dzięki możliwości wystawienia indywidualnej oceny usługi przez każdego zamawiającego;
  • bogate menu różnych restauratorów, z którego każdy może wybierać swoje ulubione pozycje;
  • podniesienie poziomu zadowolenia i wydajności pracy;
  • koszt usługi wliczony w koszt posiłków oznacza brak obciążeń finansowych pracodawcy;
  • darmowy okres testowy - możesz zrezygnować z usługi w każdej chwili lub przedłużyć współpracę na dowolny okres;
  • łatwe i darmowe dodawanie kolejnych pracowników, lokalizacji oraz terminów dostaw posiłków;
  • korzyści dla działu kadr i księgowości - raz w miesiącu Twoja firma otrzyma szczegółowy raport, który z łatwością można podpiąć pod program do księgowości.

Aplikacja SmartLunch to przełomowe rozwiązanie dedykowane firmom, które pragną uzupełnić ofertę benefitów oferowanych zatrudnianym przez siebie osobom. To proste narzędzie, które ułatwi funkcjonowanie przedsiębiorstwa i pozwoli uporządkować system zamawiania dań obiadowych. Brak długoterminowych zobowiązań oraz kosztów dodatkowych sprawiają, że jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej firmie.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: