Versum - nowoczesna rezerwacja w branży beauty

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-19  |  Średni czas czytania: 02:02
Artykuł promowany
Konto PEKAOA
Chcesz zadbać o swoich klientów w należyty sposób, tak aby obie strony były zadowolone? Najnowocześniejsze systemy Versum sprawią, iż rezerwacje i umawianie wizyt będzie największą przyjemnością.
Versum - nowoczesna rezerwacja w branży beauty

System rezerwacji online jest w pełni unowocześniony, wyposażony między innymi w listę wizyt, a także ich historię, w której sprawdzić można wszelkie wizyty danego klienta - wystarczy jedynie wpisać odpowiednie nazwisko do systemu. Co więcej - Versum posiada również możliwość udzielania rabatów, które wcześniej zostaną przez właścicieli ustalone oraz jest w stanie pokazać upodobania oraz preferencje właściwych klientów.

Wraz z systemem Versum życie i prowadzenie działalności stanie się o wiele prostsze bowiem za sprawą paru kliknięć można bez większych problemów wysyłać informacje o promocjach w roli zbiorczych wiadomości e-mail, bądź SMS-ów, a także przypominać klientom o wizycie na parę lub też dzień przed wyznaczonym terminem. Jeśli właściciele firm i użytkownicy systemu wyrażą taką wolę, istnieje także możliwość wysyłania życzeń świątecznych oraz urodzinowych każdemu klientowi wpisanemu w system.

system rezerwacji online VERSUM

System rezerwacji online Versum to coś więcej, niż unowocześniona aplikacja. Za jego pomogą można wysyłać informacje do wszystkich lub do wybranych grup klientów, a także prowadzić niezwykle istotne w XXI wieku kampanie promocyjne, przyciągające rzesze nowych i starych kontrahentów. To sposób na nowe, zautomatyzowane prowadzenie działalności za sprawą jednego, nader przydatnego pracownika. Versum jest systemem działającym dwadzieścia cztery godziny na dobę, a także siedem dni w tygodniu, niezależnie od okoliczności, bądź świąt. Nigdy nie zapomina o swoim celu - zadowoleniu klientów, które ma nieść wraz ze swoją pracą i rzetelnością. To perfekcyjne rozwiązanie również dla klientów, którzy mają możliwość zdecydować, kiedy chcą wybrać się na wizytę do salonu, bez wychodzenia z domu lub wydzwaniania za każdym razem do danej firmy.

Za pomocą inteligentnego systemu, klienci mogą bez trudu zarezerwować wizytę, o każdej porze dnia i nocy, w dogodnych godzinach dopasowanych do własnych możliwości oraz preferencji. Co najważniejsze - klienci nie są zmuszeni do wyczekiwania na odpowiednie godziny, aby umówić się na wizytę, bowiem system działa bez ustanku, toteż również i w godzinach, kiedy salon jest już dawno zamknięty, bądź jeszcze nie otworzono go. System skutecznie likwiduje liczne braki w wizytach za sprawą przypominania klientom o nich.

Aby zacząć korzystać z Versum - jako firma, bądź jako klient - potrzebny jest jedynie komputer. Jednocześnie jednak należy rozwiać wątpliwości dotyczące danych osobowych, ponieważ w momencie rejestracji, a także i później, wszelakie informacje o klientach są w pełni utajnione i niedostępne dla osób postronnych, dlatego też nikt nie powinien mieć wątpliwości co do poufności systemu.

system rezerwacji online VERSUM

Za sprawą systemu rezerwacji internetowych istnieje możliwość skutecznego przyciągnięcia klientów do własnej firmy za sprawą najlepszej jakości obsługi oraz nowoczesnych możliwości, które wraz z duchem czasu idą przez wiek XXI i z dumą reprezentują innowacyjne systemy, takie jak Versum, posiadające już swoich wiernych klientów oraz użytkowników na całym świecie.

Nie wolno także zapominać iż system pozwala właścicielom salonów z łatwością i w każdej chwili sprawdzić, na jakim poziomie utrzymuje się utarg, popularność firmy, jak również przejrzeć raporty oraz statystyki. Wszystko to można kontrolować w trakcie urlopu nawet na drugim końcu świata. Właściciele mogą także kontrolować oraz rozliczać własnych pracowników i za sprawą jednego kliknięcia zadecydować, do czego pracownicy mają dostęp oraz jakie informacje mogą przejrzeć.

system rezerwacji online VERSUM

System skutecznie przyda się w zarządzaniu salonem oraz znacznie ułatwi pracę i dostęp klientów do umawiania się na wizyty. Z Versum można skorzystać przez czternaście dni za darmo, a tym samym sprawdzić reakcję klientów na nowoczesną kontrolę oraz przypominanie o własnych wizytach. Po okresie próbnym można z łatwością z niego zrezygnować.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Zakładanie
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: