6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ERLE

Dostępne domeny: erle.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa ERLE pochodzi z języka niemieckiego. W języku niemieckim "erle" znaczy drzewo olszy. Może nam się kojarzyć z naturą i przyrodą. Jest to uniwersalna i krótka nazwa, która łatwo zapada w pamięć ze względu na swoją długość i dźwięczność. Jest ona bardzo uniwersalna i może być wykorzystana do wielu projektów biznesowych i usług.  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

uniwersalna nazwa firmy

Uniwersalna nazwa firmy

dom i ogród

Dom i ogród

edukacja

Edukacja

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: