6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
FORNIRO

Dostępne domeny: forniro.pl
Cena: 1840.00 zł
Nazwa FORNIRO wiąże się ze słowami FURNITURE oraz FORNIR, jednoznacznie kierującymi myśli w stronę branży meblarskiej. Jest to nazwa docelowo przeznaczona dla firmy zajmującej się produkcją mebli na zamówienie, ich naprawą, renowacją bądź dystrybucją. Kojarzy się z drewnem, ciepłem oraz wygodą i przenosi te powiązania na sposób postrzegania firmy przez klientów.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

sprzedaż mebli

Sprzedaż mebli

produkcja mebli

Produkcja mebli

renowacja mebli

Renowacja mebli

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: