6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
PROMERSO

Dostępne domeny: promerso.com, promerso.eu, promerso.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa PROMERSO została zaczerpnięta z języka angielskiego. Składa się ze słowa PROMISE, któro oznacza obietnicę. Wykorzystanie tego słowa w nazwie gwarantuje klientowi profesjonalne podejście do jego spraw. Określenie firmy jest bardzo uniwersalne i może nadać się do każdego rodzaju firmy począwszy od firm budowlanych końćząć na handlowych. Nazwa posiada trzy domeny: .pl .eu i .com  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

hr i doradztwo

Hr i doradztwo

biznes

Biznes

transport

Transport

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: