6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SORSE

Dostępne domeny: sorse.pl
Cena: 2540.00 zł
Nazwa jest bardzo atrakcyjna ze względu na swoją prostotę i łatwość zapamiętania. Jej wymowa wywodzi się od angielskiego słowa SOURCE czyli źródło. Jest również zainspirowana włoskim słowem SORSE czyli wschodzić. Inspiracja zagranicznymi słowami sprawia, ze nazwa jest dźwięczna i atrakcyjna., Najbardziej sprawdzi się w pranży IT przede wszystkim jako nazwa aplikacji lub oprogramowania. Może być również wykorzystana dla firmy z branży finansów i edukacji.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

marketing

Marketing

finanse

Finanse

kariera

Kariera

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Nasze poradniki:

Przydatne linki: