6krokow.pl - Kursy

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Pinnacle 17 - montaż filmów od A do Z

Kurs Pinnacle 17 - montaż filmów od A do Z
Cena: 49.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Audio & Wideo
Poziom: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Jeżeli zainteresowałeś się tworzeniem filmów możesz skorzystać z naszego kursu. Opanujesz kluczowe etapy tworzenia filmów w programie Pinnacle Studio. Przechwytywanie, montażowanie oraz eksportowanie będą dla Ciebie łatwe.

Poziom podstawowy, 22 wykłady.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeżeli potrzebujesz programu, w którym możesz szybko zmontować każdy film i interesuje Cię niedrogie oprogramowanie do montażu, które zawiera pełny zestaw narzędzi program Pinnacle 17 jest idealnym rozwiązaniem. Poznasz proces pracy nad filmem i poznasz najciekawsze funkcje, które mogą się przydać. Nasz kurs pomoże Ci opanować podstawy obsługi programu.

Czego nauczysz się z kursu?

Po ukończeniu szkolenia będziesz mógł swobodnie korzystać z programu. Zestaw narzędzi jakie oferuje Ci program wystarczy Ci do stworzenia filmu, który zawsze chciałeś stworzyć. Jeden rozdział omówi Ci zagadnienie tytułów i przejść. Opanujesz edytor tytułów i będziesz wiedział jako dodawać do nich efekty wizualne oraz animacje. Animowane przejścia pomiędzy scenami też nie będa miały przed Tobą żadnych tajemnic. Kolejnym omówionym narzędziem w szkoleniu jest edytor mediów i efektów. Jest to rozbudowane narzędzie, które pozwoli Ci wykonywać korekcje, dodawać efekty czy kadrować. Warto znać jego możliwości, dlatego szkolenie dobrze Ci wyjaśni jak korzystać z bogatego zestawu efektów programu.

Nasz kurs przygotuje Cię do:

  • Zarządzaniem materiałami w bibliotece - będziesz w stanie zarządzać dużą ilością plików źródłowych. Będziesz w pełni wykorzystywał jej możliwości. Będziesz umiał sortować i filtrować odpowiednie informacje. Będziesz organizował zawartości używając tzw. kolekcji
  • Edytowania na osi czasu - Kurw omówi bogaty zestaw narzędzi edycyjnych. Bez ich znajomości nie będziesz w pełni wykorzystywał potencjału programu. Będziesz umiał przycinać, przenosić oraz usuwać klipy. Przy okazji poznasz wiele przydatnych skrótów klawiszowych.
  • Tworzenia menu - Duże możliwości w zakresie tworzenia menu to charakterystyczna cecha programu Pinnacle. Będziesz w stanie korzystać z bogatej biblioteki menu. Będziesz pracował z menu głównym i menu wyboru scen.

Zaczniesz korzystać z interfejsu intuicyjnie, będziesz znał główne elementy interfejsu Pinnacle. Najważniejszym krokiem w pracy nad filmem jest import materiału. Szkolenie wyjaśni Ci jak importować filmy, muzykę czy zdjęcia z dowolnego nośnika. Co więcej, dowiesz się jak przechwycić materiał wideo z kamery.

Jako przyszły montażysta na pewno zdajesz sobie sprawę, że audio jest ważne jak wideo. Wraz z naszym kursem opanujesz podstawy pracy z plikami audio. Zmienisz płynnie poziom dźwięki i zastosujesz efekty audio.

W kursie jest omówione narzędzie SmartMovie, które zautomatyzuje tworzenie filmów i pokazów slajdów. To narzędzie sprawi, że wprowadzisz ciekawe przejścia do swoich slajdów lub filmów lub efekty, które są utrzymane w jednolitym, spójnym stylu. Bez wiedzy o eksporcie plików, nie będziemy w stanie zakończyć pracy nad filmem. Szkolenie wyjaśni nam najważniejsze formaty wyjściowe i dowiesz się jak zastosować ustawienia. Kurs jest oparty na programie Pinnacle Studio 17 Ultimate, jednakże zdobyta wiedza przyda się również do pracy ze starszymi wersjami.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Ten kurs jest opisany jako jeden z lepszych kursów, który pomaga zrozumieć i usprawnić program do obróbki wideo. Cała wiedza jest przedstawiona w bardzo przystępnej formie.

Ze szkoleniem nauczysz się:

  • szybko montować filmy
  • korzystać z niedrogiego oprogramowania, który jest wyposażony w pełny zestaw narzędzi
  • poznasz kompletny proces pracy nad filmem od przechwycenia kamery do eksportu na dowolny nośnik
  • poznasz podstawy Pinnacle Studio i jego ciekawe funkcje, które będą przydatne w pracy

Zobacz także inne kursy:

Kurs Cubase 6
Cena: 105.00 zł
4.8

Kurs Cubase 6

Jak zarabiać na filmowaniu
Cena: 119.00 zł
4.9

Jak zarabiać na filmowaniu

Kurs Fruity Loops - Dubstep
Cena: 99.00 zł
4.7

Kurs Fruity Loops - Dubstep

Przydatne linki: