6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Edius - Porady i sztuczki

Kurs Edius - Porady i sztuczki
Cena: 89.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Zaawansowany
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Zdobądź umiejętności, dzięki którym Twoje filmy zachwycą odbiorców. Z programem Edius osiągniesz niesamowite efekty.

Poziom zaawansowany, 27 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli znasz narzędzia programu i chcesz wiedzieć jak za ich pomocą osiągnąć niezwykłe efekty, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Z tym kursem poznasz niesamowite techniki, które są wykorzystywane w profesjonalnych produkcjach. Z kursem będziesz mógł korzystać z filtrów do stworzenia niezwykle oryginalnych tonacji, które zachwycą klientów.

Czego nauczysz się z kursu?

Dzięki temu szkoleniu będziesz wiedział jak stworzyć produkcje o niepowtarzalny, profesjonalnym charakterze. Będziesz mógł osiągać zachwycające efekty kolorystyczne. Pokażemy Ci wiele sztuczek, dzięki którym Twoja praca będzie łatwa i przyjemna. Powiemy jak wykorzystać wszystkie możliwości z programu Edius.

Na kursie będzie poruszonych wiele różnych tematów. Znajomość ich sprawi, że Edius będzie dla Ciebie przydatnym i pomocnym narzędziem pracy. Nauczysz się między innymi jak nadać unikalną kolorystykę swoim filmom. Dowiesz się jak tworzyć czarno-białe klipy i nadawać im różne tonacje. Poznasz metody korekcji materiału wideo. Tworzenie oryginalnych kompozycji z użyciem masek, trybów mieszania czy kanału alpha nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę, poznasz podpowiedzi i rozwiązania, które możesz bez problemu wykorzystać w codziennej pracy. Będziesz mógł wykorzystać możliwości kanału alpha i masek do tworzenia atrakcyjnych i oryginalnych kompozycji. Nauczysz się ciekawych efektów wizualnych w programie Edius.

Kurs został oparty na programie Edius 7, lecz wiedza którą tam zdobędziesz możesz z powodzeniem wykorzystać do pracy z wersjami poprzednimi (6 i 5).

Poniżej możesz zapoznać się z programem nauczania kursu:

  • Sprawna praca w programie Edius
  • Kolory i filtry - przydatne techniki
  • Kreatywne efekty

Na wstępie powiemy o przydatnych opcjach, nakładkach monitora, organizowaniu zawartości projektu oraz tworzeniu kopii zapasowej. Następnie nauczymy Cię jak zarządzać projektami, używać trybu Proxy, korzystać ze sztuczek i mało znanych skrótów.

W kolejnej części zajmiemy się analizą kolorów, korekcją barw w praktyce, korekcją kontrastu i jasności, łączeniem i mieszaniem filtrów oraz konwersją do skali szarości. Powiemy też o podmianie koloru a także o praktycznym wyostrzeniu.

Na zakończenie zajmiemy się selektywną sepią, mapowaniem kolorów w praktyce. Dołączymy film z ciepłej tonacji oraz efekty Soft Focus. Powiemy o różnych funkcjach, takich jak niskie nasycenie, dużym kontraście, podamy przykłady użycia gradientu, omówimy szybką poprawę kolorów, efekt Tilt - Shift, efektach z użyciem maski a także praktycznym zastosowaniu kanału alpha.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs Edius pozwoli Ci opanować wszystkie niezbędne techniki pracy w tym programie. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak:

  • tworzyć unikalne kolory i tonacje.
  • skutecznie rozwiązywać problemy z kolorem i kontrastem
  • tworzyć oryginalne kompozycje z użyciem masek i kanały alpha
  • korzystać z licznych sztuczek i trików ułatwiających codzienną pracę
  • wykorzystać profesjonalne efekty: Tilt Shift, Soft Focus i wiele więcej

Zobacz także inne kursy:

Kurs Fotografia produktowa
Cena: 159.00 zł
4.9

Kurs Fotografia produktowa

Kurs Fruity Loops - Dubstep
Cena: 99.00 zł
4.8

Kurs Fruity Loops - Dubstep

Przydatne linki: