6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Fruity Loops 10

Kurs Fruity Loops 10
Cena: 59.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Dowiedz się jak korzystać z programu Fruity Loops, który jest niezwykle popularnym i łatwym w użyciu programem do tworzenia muzyki. Możesz poczuć się jak profesjonalny producent muzyczny już dziś.

Poziom Podstawowy, 36 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Program ten jest dla osób, które chcą nauczyć się obsługi profesjonalnego programu, który posiada wysokiej jakości przetworniki audio. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak tworzyć własne utwory od podstaw, ten program jest dla Ciebie idealny.

Czego nauczysz się z kursu?

Szkolenie to gwarantuje Ci kompletną wiedzę z obsługi programu Fruity Loops 10. Jest to program, który zawiera praktycznie wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia różnych utworów muzycznych. Dowiesz się jak od podstaw za pomocą syntezy tworzyć nowe brzmienia oraz komponować z nich własne melodie. Nauczymy Cię w jaki sposób samplować stare nagrania, przycinać, miksować, aranżować, dodawać różnorakie efekty i dokonać proces finalizacji, który jest określany mianem masteringu.

Z programem Fruity Loops, będziesz mógł stworzyć własny utwór od podstaw oraz zapisać gotową produkcję do jednego z popularnych formatów audio. Jedyne co później mógł musiał zrobić to pochwalić się swoją produkcją z innymi osobami i udostępnić ją w Internecie.

Szkolenie to trwa aż 7 godzin, dzięki czemu w dokładny sposób będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi funkcjami programu i będziesz potrafił uporać się z każdym napotkanym na drodze problemem podczas tworzenia utworu. Jeśli nie miałeś nigdy wcześniej do czynienia z jakimkolwiek programem muzycznym, to nie żaden problem. Na wstępie przedstawimy Ci wszystkie obszary pracy, takie jak Channel Window, Piano Roll, Playlist, Mixer, Sample Browser. Następnie skupimy się na efektach takich jak kompresja, korekcja oraz filtry, które doskonale tłumią określone częstotliwości. Pokażemy Ci efekty gitarowe, takie jak Flanger i Chorus oraz poznasz pluginy a także narzędzia ułatwiające pracę. Kolejnym tematem poruszanym w kursie będą instrumenty, syntezatory, maszyny perkusyjne oraz samplery. Na zakończenie dowiesz się jak sfinalizować swoje nagranie, tworzyć aranż, mastering oraz przypomnimy najważniejsze informacje podczas przygotowywania sesji demonstracyjnej.

Kurs podzieliliśmy na 6 głównych kategorii. Poniżej znajdziesz listę wraz ze szczegółowym opisem, czego możesz się spodziewać przy omawianiu każdej z nich:

 • Podstawy
 • Pierwszy projekt
 • Główne obszary pracy
 • Efekty
 • Instrumenty
 • Finalizacja nagrania

Na wstępie, przy omawianiu podstaw powiemy o podstawowych pojęciach, konfiguracji programu, panelach i menu. Następnie skupimy się na tworzeniu pierwszego projektu, czyli jak zacząć tworzyć i w jaki sposób zapisywać naszą pracę.

Istnieje kilka głównych obszarów pracy, a my omówimy najważniejsze z nich, czyli Channel settings, Step Sequencer, Piano Roll, Playlist, Mixer, które zostaną podzielone na dwie części dla dokładniejszego zrozumienia tematu. Następnie przejdziemy do obszarów Browser i Recording.

Do najbardziej przydatnych efektów należą: kompresja, korekcja, filtry, Reverb i Delay, Flanger i Chorus oraz pozostałe efekty. Wszystko to znajdziesz właśnie w dziale poświęconemu efektom.

Jeśli chodzi o instrumenty to skupimy się na syntezatorach, gdzie dodatkowo dołączymy film instruktażowy. Dodatkowo powiemy o maszynach perkusyjnych i samplerach.

Nasz kurs zakończymy szczegółowym omówieniem finalizacji nagrań. Znajdziesz tam trzy części poświęcone tematowi aranżu a całość zakończymy omówieniem masteringu.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs ten zawiera kompletną wiedzę na temat tworzenia muzyki w programie Loops. Podczas kursu nauczysz się:

 • jak korzystać z obszarów pracy takich jak Piano Roll, Playlist, Mixer, Sample Browser
 • kompresji, korekcji oraz używania filtrów
 • efektów gitarowych takich jak Flanger i Chorus
 • finalizować nagranie
 • wykorzystywać aranż i mastering

Zobacz także inne kursy:

Fotomontaż w Photoshopie
Cena: 99.00 zł
5.0

Fotomontaż w Photoshopie

Kurs Reason 6
Cena: 69.00 zł
4.8

Kurs Reason 6

Kurs Adobe Audition CS6
Cena: 59.00 zł
4.7

Kurs Adobe Audition CS6

Przydatne linki: