6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Fruity Loops - Dubstep

Kurs Fruity Loops - Dubstep
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Dowiedz się jak zostać profesjonalnym producentem muzyki Dubstep. Kurs ten pomoże Ci w łatwy sposób zdobyć wiedzę, aby zacząć tworzyć własne utwory w programie Fruity Loops.

Poziom średniozaawansowany, 30 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli chcesz odkryć swoją pasję do muzyki i rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu utworów w popularnym gatunku muzycznym jakim jest dubstep, ten program jest zdecydowanie dla Ciebie. Skorzystaj ze szkolenia Fruity Loops - Dubstep a produkowanie utworów w tym gatunku muzycznym nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs ten oferuje Ci wiele technik i rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł tworzyć własne muzyczne eksperymenty. Przykłady pokazane w kursie będziesz mógł samodzielnie powtórzyć krok po kroku i wykorzystać je jako podstawę w poszukiwaniu swojego własnego, indywidualnego stylu.

Po stworzeniu swojego kawałka będziesz musiał go odpowiednio ukształtować tak aby miał on swój niepowtarzalny charakter i unikalne brzmienie. Dzięki temu, będziesz wyróżniał się z tłumu i będzie można łatwo odróżnić Twoją profesjonalną pracę od amatora. Nauczymy Cię wielu przydatnych technik masteringu i profesjonalnej obróbki, które będą przydatne również podczas tworzenia utworów w innych gatunkach muzycznych.

Jeśli nie słyszałeś nigdy o VST, VSTi, nie wiesz czym jest kompresja lub korekcja, nie przejmuj się. Na początku kursu omówiliśmy wszystkie kluczowe zagadnienia programu Fruity Loops. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów z kolejnymi lekcjami i będziesz mógł skupić się na tworzeniu autorskich kawałków.

Aby ułatwić Ci pracę, nasz kurs został podzielony na 5 głównych tematów. Poniżej znajdziesz listę wraz z opisem każdego z nich:

  • Informacje podstawowe
  • Kompozycja
  • Miks
  • Aranż
  • Mastering i zakończenie

Na początku powtórzymy z Tobą takie zagadnienia jak VST i VSTi. Przypomnimy podstawy obsługi FL Studio oraz podstawy budowania melodii.

W temacie kompozycji omówimy perkusję główną, czyli przygotowanie i programowanie. Następnie perkusję: poboczną i alternatywę. Kolejno Bas: Wobble Bass - wstęp, LFO, kompozycja, środek, subbas i modulacje oraz bas, lead i pad. Powiemy o instrumentach alternatywnych i efektach audio.

Następnie zajmiemy się miksem, czyli przygotowaniem i kompresją, perkusją i korekcją, basem i efektami modulacyjnymi, leadem i efektami przestrzennymi, padem, pozostałymi sygnałami i finalizacją.

W aranżu przejdziemy do przejść perkusyjnych i basowych, sweepu i pozostałych elementów oraz intro i outro.

Na zakończenie dowiesz się czym jest kompresor pasmowy, korektor i stereofoczniczność. Nie zabraknie także filmów instruktażowych.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Nasze szkolenie pokaże Ci jak tworzyć fajne kawałki w stylu Dubstep. Dzięki naszemu szkoleniu nauczysz się:

  • tworzyć własne utwory w programie Fruity Loops
  • nadawać swoim utworom brzmienia i charakteru
  • technik masteringu i profesjonalnej obróbki
  • kompresji i korekcji

Zobacz także inne kursy:

Kurs Camera RAW dla fotografa
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Camera RAW dla fotografa

Fundamenty i teoria fotografii
Cena: 99.00 zł
5.0

Fundamenty i teoria fotografii

Kurs GIMP od podstaw
Cena: 99.00 zł
4.9

Kurs GIMP od podstaw

Przydatne linki: