6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs - wtyczki Waves

Kurs - wtyczki Waves
Cena: 129.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Naucz się korzystać z wtyczek audio, które oferują najwyższą jakość dźwięku oraz posiadają intuicyjną obsługę. Na kursie z wtyczek Waves poznasz bogaty zestaw wtyczek używanych przez profesjonalistów i amatorów na całym świecie.

Poziom podstawowy, 44 wykłady.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą używać wtyczek Waves i potrzebują kursu, który w przejrzysty sposób pokaże Ci jak z nich korzystać. Jeśli jesteś amatorem edycji dźwięku, który w swoich projektach chce wykorzystać możliwości oferowane przez pakiety wtyczek Waves, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby zainteresowanej innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie audio.

Czego nauczysz się z kursu?

Na kursie zdobędziesz wiedzę na temat obszernego zestawu wtyczek Waves. Nauczymy Cię jak korzystać z wtyczek do kompresji, korekcji, modulacji, tworzenia efektów przestrzennych i wiele innych. Dowiesz się jak użyć tych wtyczek w praktyce aby stworzyć utwór muzyczny. Zdobędziesz wiedzę z licznych technik i poznasz podpowiedzi, które będziesz mógł z łatwością zastosować w swoich projektach. Będziesz w stanie w pełni wykorzystać potencjał wtyczek Waves.

W kursie znajdziesz aż 8 i pół godziny filmów instruktażowych, w których omówimy wiele przykładów użycia wtyczek. Pokażemy Ci dziesiątki ciekawych efektów w tym kompresję i dynamikę. Dowiesz się jak korzystać ze stereofoniczności oraz syntezy, a następnie zajmiemy się częścią praktyczną, gdzie nauczysz się jak wykonać kompletny miks materiału. Na zakończenie opanujesz proces masteringu oraz finalizacji pracy.

Nasz kurs został podzielony na 10 części. Poniżej znajdziesz pełny program nauczania wraz ze szczegółowym opisem każdej z części:

 • Informacje podstawowe
 • Kompresja i procesory dynamiki
 • Korekcja
 • Efekty modulacyjne
 • Efekty przestrzenne
 • Stereofoniczność
 • Efekty gitarowe
 • Efekty renowacyjne
 • Zagadnienia pozostałe
 • Część praktyczna

Na wstępie dowiesz się jak edytować dźwięk i poznasz wszystkie etapy produkcji. Następnie omówimy Waves, typy efektów i ich połączenia. W kolejnej części zapoznamy Cię z kompresorami, w tym kompresorem pasmowym, ich parametrami oraz funkcją Desser. Powiemy czym jest kompander, ekspander i bramka a także Limiter, Maksymizer i kompresja równoległa. Zaprezentujemy również przykłady użycia procesorów dynamiki.

Kolejną częścią będzie korekcja i jej parametry. Poznasz użycie mapy częstotliwości, korekcji w miksie i masteringu oraz korektory graficzne i parametryczne. Zrozumiesz czym jest klonowanie charakterystyki i pakiet OneKnob.

Kolejnie skupimy się na efektach modulacyjnych i przestrzennych, gdzie poznasz rodzaje efektów modulacyjnych, efekt Doubler i Efekt Dopplera. Dołączymy film instruktażowy z pogłosu i jego parametrów oraz omówimy pogłos i akustykę, echo i jego parametry a także echo i akustykę.

Następnie zajmiemy się stereofonicznością, fazą i systemem surround. Poznasz efekty na śladach gitarowych i wzmacniacze gitarowe.

Z efektów renowacyjnych pokażemy Ci szumy, zanieczyszczenia i oddechy oraz powiemy jak się ich pozbyć.

Z pozostałych zagadnień zajmiemy się syntezą, czyli tworzeniem nowego dźwięku, edycją i modulatorami oraz sekwenserami i modułami efektowymi. Omówimy Pitch i jego edycję, automatyczną głośność i kontrolę nad sygnałem oraz wtyczki dedykowane.

W ostatniej, praktycznej części omówimy analizę materiału, sesję i miks wstępny. Z Miksu przeanalizujemy: bas, nagłaśnianie głównych śladów, akustyczne tło, ślad gitarowy, czynności na subgrupach i finalizację. Dołączymy film instruktażowy z omówieniem perkusji. Powiemy również o aranżacji i finalizacji utworu.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie z użycia wtyczek Waves pomoże Ci opanować wszystkie techniki, wykorzystywane przez profesjonalistów. Dzięki szkoleniu:

 • tworzyć własne kompozycje wykorzystując nieograniczone możliwości pluginów Waves
 • zdobędziesz wiedzę od eksperta i będziesz miał wgląd do najbogatszego źródła wiedzy na temat Waves
 • poznasz przydatne rozwiązania i podpowiedzi, które możesz z powodzeniem wykorzystać we własnych projektach

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: