6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Outlook - efektywna praca

Kurs Outlook - efektywna praca
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Microsoft Outlook to program służący do zarządzania informacjami osobistymi. Jest to ujednolicone miejsce do zarządzania wiadomościami e-mail, kalendarzami, kontaktami, zadaniami. Wszystko jest zebrane w jedno miejsce, a integracja z innymi pakietami Office ułatwia udostępniane potrzebnych załączników. Program pozwala na zarządzanie wieloma informacjami, jednym programem.

Poziom podstawowy, 44 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą usprawnić swoją pracę z programem Outlook. Jeżeli szukasz najlepszego rozwiązania jak uefektywnić swoją wydajność pracy z pocztą elektroniczną ten kurs jest dla Ciebie idealny. Nie tylko polepszysz swoją pracę z pocztą elektroniczną, ale poznasz dodatkowe funkcje, które przydadzą się do pracy z programem Outloook.

Czego nauczysz się z kursu?

Tematyka kursu nie dotyczy tylko obsługi poczty elektronicznej za pomocą programu. Jest ona znacznie obszerniejsza i omawia kwestie związane z innymi dodatkowymi funkcjami programu, które doskonale przydadzą się do zarządzania i organizacją czasem. Szkolenie zebrało mnóstwo praktycznych wskazówek i porad dotyczących programu. Wraz z nim zwiększysz swoją wydajność pracy.

Pierwsze rozdziały szkolenia rozjaśnią Ci podstawy programu. W żadnej dziedzinie nie zrobimy postępów bez wystarczającej wiedzy dotyczącej podstaw. Zapoznasz się z najważniejszymi zagadnieniami, które dotyczą poczty elektronicznej. Synchronizacja z pocztą elektroniczną jest najważniejszą funkcją outlooka. W części wprowadzającej nauczysz się najważniejszych zagadnień dotyczących poczty elektronicznej. Będzie rozpoznawał typy serwerów pocztowych, będziesz umiał dodawać konta do programu, a interfejs nie będzie miał dla Ciebie tajemnic.

Program Outlook jest kluczem do efektywnej pracy, a efektywna praca to wygoda i swoboda korzystania z oprogramowania. Jest to bardzo elastyczny program, gdzie możesz spersonalizować interfejs. Nasz kurs pokaże Ci jak dostosować i wykorzystać program do swoich potrzeb.

Funkcje Outlooka takie jak szybkie części, szybkie kroki i reguły są opisane w kursie, a znajomość ich jeszcze bardziej usprawnią twoją pracę.

Jedną z wielu przydatnych funkcji outlooka jest funkcja zarządzania czasu. Możesz zapisać obiad ze znajomymi, zakupy czy spotkanie biznesowe i nie zdarzy Ci się o nich nigdy zapomnieć przy pomocy programu. Wbudowany kalendarz posiada funkcję przypominania, podpowie nawet pogodę na najbliższe dni.

Korzystanie z poczty elektronicznej może być męczące, gdy otrzymujemy sporo spamu. Nadmiar śmieciowych wiadomości jest zmorą użytkowników poczty elektronicznej. Program Outlook pozwoli Ci się uporać z plagą spamu, będziesz wiedział jak poradzić sobie by nie zgubić ważnej wiadomości pośród mailowego spamu. Dowiesz się jak sprawić by w twojej skrzynce znalazły się tylko te maile, które musisz przeczytać. Program daje funkcje również śledzenia innych na portalach społecznościowych. Nie musisz wychodzić z programu, będziesz umiał jak śledzić swoich znajomych z książki adresowej bez wychodzenia z aplikacji za pomocą dodatku Outlook Social Connector.

Program nauczania zawiera takie wykłady jak:

  • podstawy
  • konta pocztowe i ich konfiguracja
  • skrzynka odbiorcza
  • skrzynka nadawcza
  • zwiększanie efektywności
  • książka adresowa
  • kalendarz

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki kursowi twoja praca z Outlookiem stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Poznasz ważne zalety poczty i proste triki które ułatwią Ci życie i efektywną pracę. Zarządzanie swoimi mailami, a także czasem nigdy nie było takie proste. Będziesz otrzymywał powiadomienia i wszystkie ważne terminy będą wypełnione. Wykorzystasz w pełni jego funkcjonalność. Pomimo, że program Outlook jest słabo wykorzystywanym programem, dlatego warto poznać i wykorzystać jego wszystkie możliwości.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Outlook - efektywna praca
Cena: 99.00 zł
4.9

Kurs Outlook - efektywna praca

Kurs Access 2013 od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs Access 2013 od podstaw

Kurs podstaw obsługi komputera
Cena: 59.00 zł
4.8

Kurs podstaw obsługi komputera

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs PowerPoint od podstaw

Przydatne linki: