6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs GIMP zaawansowany

Kurs GIMP zaawansowany
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Jeżeli opanowałeś już podstawy posługiwania się programem GIMP, możesz pójść dalej i poszerzyć zakres swoich umiejętności. Zaawansowany kurs GIMP-a pozwala na osiągnięcie niezwykłych efektów.

Poziom średniozaawansowany, 64 wykłady, 5 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie powstało z myślą o osobach, które są zaznajomione z programem GIMP i chcą dalej rozwijać się w obszarze projektowania graficznego. Jest to także świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą lepiej podszkolić i opanować znane im funkcje. W tym kursie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Masz do dyspozycji 64 wykłady, które trwają razem 7,5 godziny. Przeprowadzą Cię one krok po kroku przez rozmaite zagadnienia i niuanse związane z tworzeniem grafiki w GIMP-ie. Dostęp do kursu jest nielimitowany, dzięki czemu w każdej chwili możesz obejrzeć go jeszcze raz i przypomnieć sobie wiele rzeczy, a powiązanie z urządzeniami mobilnymi sprawia, że nauka będzie łatwa i przyjemna, bo możesz zdobywać wiedzę tam, gdzie tylko chcesz.

Czego nauczysz się z kursu?

Podczas kursu przedstawimy Ci 5 modułów, które szczegółowo przeprowadzają przez poszczególne zagadnienia, ułatwiając orientację w tematyce.

Zapoznasz się z następującymi kwestiami:

 • tworzenie,
 • efekty tekstowe,
 • efekty fotografii,
 • edycja zdjęć i obiektów,
 • edycja twarzy.

Na początku przedstawimy Ci wiele ciekawych funkcji i technik, które usprawnią Twoją pracę i pozwolą Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Dowiesz się nieco więcej o filtrach, narzędziach wycinania i ustawieniach kolorów. Wyjaśnimy Ci również, w jaki sposób działają maska oraz warstwa.

Wielokrotnie spotkałeś się z niesamowitymi projektami i marzyłeś o tym, by tworzyć takie samodzielnie? Poszerzając swoją wiedzę i ćwicząc umiejętności będziesz w stanie to zrobić! Podczas kursu pokażemy Ci dużą ilość przykładów wyjątkowych projektów. Nauczymy Cię także wprowadzać efekty tekstowe, edytować fotografie oraz przerabiać ludzkie twarze.

Wykonanie dobrej fotografii to rzecz, która wymaga dużych umiejętności, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Możesz jednak poprawić wygląd fotografii za pomocą konkretnych rozwiązań oferowanych przez GIMP-a. Pokażemy Ci, jak uzyskać efekt starej fotografii, 3D, a także HDR i duotone. Dowiesz się w jaki sposób aplikować kolorowy dym, promienie słońca lub zamienić kolorową fotografię w czarno-białą.

Podczas szkolenia zostanie rozwinięty temat poszczególnych narzędzi, takich jak podkreślanie oczu, wygładzanie skóry czy usuwanie niedoskonałości, z którymi spotkałeś się w kursie GIMP-a dla początkujących.

Będziesz mógł poeksperymentować z różnymi efektami na ludzkiej twarzy. Nauczysz się dodawać blizny, zarost oraz efekt podbitego oka. Te i inne efekty możesz przećwiczyć razem z nami. Oprócz tego zobaczysz jak stosować rozmaite efekty tekstowe.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie będzie dla Ciebie kolejnym krokiem na drodze do zaawansowanego stopnia znajomości programu GIMP.

Z nami nauka będzie przynosiła zadowalające efekty, takie jak m.in.:

 • wykorzystywanie zaawansowanych funkcji GIMP-a,
 • łączenie różnych narzędzi programu i eksperymentowanie z ich ustawieniami,
 • edytowanie ludzkiej twarzy i tworzenie portretów,
 • wykorzystywanie narzędzi przycinania i edycji kolorów,
 • dodawanie kreatywnych efektów do swoich zdjęć,
 • tworzenie świetnie wyglądających napisów,
 • wygodna praca z warstwami i maskami,
 • używanie na co dzień wielu przydatnych trików.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: