6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

AliExpress - tanie zakupy z Chin

AliExpress - tanie zakupy z Chin
Cena: 59.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Rozwój osobisty
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

AliExpress oferuje szeroki asortyment produktów o bardzo niskich cenach, dlatego warto nauczyć się zamawiania z tej strony. Weź udział w kursie i oszczędzaj na zakupach przez internet.

Poziom podstawowy, 22 wykłady, 1 materiał szkoleniowy.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą oszczędzić na zakupach internetowych i zacząć korzystać z serwisu, który oferuje produkty z Chin. Często szukając dobrego pomysłu na prezent musimy przeznaczyć bardzo dużo pieniędzy, aby otrzymać oczekiwany przedmiot. Zakupy przez AliExpress to tania alternatywa dla sklepów internetowych, dlatego warto nauczyć się z niej korzystać, aby poszerzyć swoje możliwości zakupu.

W ramach szkolenia oferujemy Ci 22 wykłady, trwające łącznie ok. 2 godziny. Oprócz tego otrzymasz także dodatkowe materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci sprawdzić zdobyte umiejętności. Dostęp do kursu jest nielimitowany, dlatego nie musisz obawiać się, że jakieś ważne informacje umkną Twojej uwadze. Możesz oglądać kurs za pośrednictwem komputera lub internetu - wszystko zależy od Ciebie!

Czego nauczysz się z kursu?

W ramach kursu czeka Cię 5 modułów tematycznych, dzięki którym zamawianie rzeczy na AliExpress nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.

Program kursu jest następujący:

  • wprowadzenie,
  • zakładanie konta,
  • wyszukiwanie ofert,
  • składanie zamówienia,
  • dodatkowe informacje.

Masz problemy ze znalezieniem konkretnego produktu w polskim sklepie? Przekonaj się, jak wielki asortyment oferuje AliExpress. To jedna z największych zalet serwisu - miliony przedmiotów w jednym miejscu. Boisz się zamawiać produkty z Azji? W naszym kursie pokazujemy, jak robić to umiejętnie, aby Twoje zakupy przebiegały bezproblemowo i bezpiecznie. Dowiesz się także, w jaki sposób nawiązać kontakt z działem obsługi klienta i odzyskać pieniądze w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki.

W dalszej części kursu wyjaśnimy w jaki sposób opłacać zamówione produkty, nawet jeżeli nie posiadasz konta walutowego. Pokażemy Ci jak płacić w złotówkach posługując się w tym celu bramkami płatności.

Jeżeli planujesz często robić zakupy w AliExpress, warto zastanowić się nad zainstalowaniem aplikacji mobilnej na Twoim telefonie komórkowym. Dzięki temu robienie zakupów stanie się jeszcze łatwiejsze. Nauczysz się używać kodów QR, a także wykorzystywać kupony rabatowe, które są dostępne w aplikacji.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Po przebytym szkoleniu żadne zagadnienie związane z kupowaniem przez internet za pośrednictwem AliExpress.

Wśród wielu nowych pojęć, które poznasz, nauczysz się następujących rzeczy:

  • robienia zakupów jeszcze taniej niż do tej pory,
  • zamawiania produktów, o które ciężko jest w polskich sklepach,
  • nie płacenia ani złotówki za wysyłkę zakupów,
  • zamawiania w bezpieczny sposób produktów i dokonywania płatności.

Zobacz także inne kursy:

Podstawy inwestowania na giełdzie
Cena: 149.00 zł
4.8

Podstawy inwestowania na giełdzie

Kurs podstaw obsługi internetu
Cena: 59.00 zł
4.9

Kurs podstaw obsługi internetu

Cena:

Cena:

Przydatne linki: