6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ALFO

Dostępne domeny: alfo.pl
Cena: do negocjacji
Zwięzła, czteroliterowa nazwa, którą łatwo zapamiętać. Kojarzy się ona z pierwszą literą greckiego alfabetu ALFA. Zgodnie ze sformułowaniem ALFA i OMEGA, nawiązuje do kogoś o dużej wiedzy i wysokich kompetencjach w danej dziedzinie. Dlatego też, świetnie się sprawdzi w firmie handlowej, usługowej, produkcyjnej a także dla produktów związanych z tematyką nauki.    
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

handel i usługi

Handel i usługi

uniwersalna nazwa dla firmy

Uniwersalna nazwa dla firmy

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: