Reklama w serwisie 6krokow.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-23
Naszym celem jest dostarczanie przydatnej i praktycznej wiedzy wszystkim osobom zainteresowanym założeniem własnej firmy oraz już prowadzącym swoją małą firmę. W ramach naszych publikacji tworzymy rozbudowane poradniki, w których w 6 krokach czytelnik może poznać różne zagadnienia związane z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Dodatkowo publikujemy artykuły informacyjne wyjaśniające podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

O serwisie 6krokow.pl

Nasz portal jest bardzo popularnym i chętnie polecanym źródłem przydatnych informacji dla początkujących przedsiębiorców. We współpracy z nami powstało już kilka prac licencjackich oraz założonych zostało setki firm. W naturlany sposób zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarce google na frazy związane z zakładaniem własnej firmy. Nie udzielamy jednak porad dla osób już doświadczonych w prowadzeniu własnej firmy jak i specjalistycznych treści prawno-podatkowych.

Nasi czytelnicy

Czytelnicy 6krokow.pl to w większości:

  • osoby rozważające założenie własnej firmy
  • właściciele firm
  • studenci, osoby uczące się

Wśród naszych czytelników nieznacznie przeważają mężczyźni.
W strukturze wiekowej ponad 65% czytelników nie przekroczyło 35 roku życia.

Czytelnicy 6krokow.plJeśli jesteś zainteresowany dotarciem do czytelników naszego serwisu zapraszamy do kontaktu.

Możliwe formy reklamy w serwisie 6krokow.pl

Banery reklamowe

Reklamę display możemy zamieścić w całym serwisie lub wybranej tematyce/poradniku.
Dopuszczalne formaty: billboard (100x750px), double billboard (200x750px) oraz 300x250px.
Strefy reklamowe znajdują się w lewej oraz prawej kolumnie serwisu.

Reklama może być rozliczana w postaci ryczałtu miesięcznego lub w rozliczeniu za 1000 wyświetleń:
- double billboard (200x750px) - 25 zł netto
- billboard (100x750px)- 23 zł netto
- web banner 300x250px - 20 zł netto

Artykuł promowany (sponsorowany)

Artykuły są publikowane w dziale "Warto wiedzieć" i oznaczane jako "Artykuł promowany". W artykule można zamieścić 1 link wychodzący follow oraz zdjęcia lub materiały video. Artykuł jest linkowany wewnętrznie w danej kategorii oraz podlinkowywany ze strony głównej serwisu. Treść artykułu reklamowego musi być zgodna z tematyką serwisu.

Publikacja na okres minimum 12 miesięcy*: 450 zł netto
Publikacja bezterminowa: 600 zł netto
Promocja artykułu na naszym koncie Facebook: + 60 zł netto

* zastrzegamy, że po tym terminie artykuły słabej jakości moga być usuwane

Artykuł natywny

Istnieje możliwość publikacji artykułu natywnego w dziale "Warto wiedzieć". Artykuł jest pisany przez nas, nie jest oznaczany jako artykuł reklamowy i podlega takim samym zasadom publikacji jak artykuły redakcyjne. W artykule można zamieścić 2 linki wychodzące follow w tym jeden link brandowy.

Publikacja bezterminowa: 750 zł netto
Istnieje możliwość napisania artykułu w cenie: 200 zł netto
Promocja artykułu na naszym koncie Facebook: + 60 zł netto

Quiz

Możemy zbudować dedykowany quiz dla czytelników serwisu. Quiz składa się zazwyczaj z 12-14 pytań jednokrotnego wyboru. Przy każdym pytaniu oraz w widoku prezentacji wyników quizu możemy zamieścić reklamę graficzną z linkiem kierującym do strony klienta. Reklama powinna być powiązana z treścią quizu oraz tematyką serwisu.

Publikacja quizu: 200 zł netto

Konkursy

Możemy przeprowadzić konkurs skierowany do naszych czytelników na łamach naszego serwisu oraz konta Facebook. Informacja o konkursie, a następnie jego rezultatach będzie prezentowana w serwisie bezterminowo. W trakcie trwania konkursu informacja o nim będzie prezentowa we wszystkich artykułach w prawej kolumnie serwisu. Wartość nagród od sponsora dla uczestników powinna wynosić co najmniej 600 zł netto.

Organizacja konkursu: 1500 zł netto

Współpraca partnerska

Reklamodawca może zostać partnerem 6krokow.pl - wówczas treści serwisu zostaną oznaczone logiem reklamodawcy jako partnera serwisu. Oznaczenie to jest łączone z innymi formami reklamowymi i wyceniane indywidualnie. Współpraca ta może być łączona z innymi działaniami takimi jak dostarczanie użytkownikom wartościowych treści, ebooków itp.

Zapraszam do kontaktu

Kontakt

Dariusz Setlak
Redaktor Naczelny Serwisu
tel. 794 442 662
e-mail: kontakt@6krokow.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy publikacji reklamy, jeśli jej tematyka nie byłaby zgodna z tematyką serwisu lub dotyczyłaby produktów i usług zakazanych prawnie.

Wykluczone są reklamy konkurencji, naruszające prawo lub dobre obyczaje, partii politycznych oraz niektórych ofert finansowych np. chwilówek.Przydatne linki:

}