6korkow.pl
Poradnik jak założyć i prowadzić firmę krok po korku
794-442-662
kontakt@6krokow.plTwoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Reklama w serwisie 6krokow.pl

O serwisie 6krokow.pl

Naszym celem jest dostarczanie przydatnej i praktycznej wiedzy wszystkim osobom zainteresowanym założeniem własnej firmy oraz już prowadzącym swoją małą firmę. W ramach naszych publikacji tworzymy rozbudowane poradniki, w których w 6 krokach czytelnik może poznać różne zagadnienia związane z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Dodatkowo publikujemy artykuły informacyjne wyjaśniające podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nasz portal jest bardzo popularnym i chętnie polecanym źródłem przydatnych informacji dla początkujących przedsiębiorców. We współpracy z nami powstało już kilka prac licencjackich oraz założonych zostało setki firm. W naturlany sposób zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarce google na frazy związane z zakładaniem własnej firmy. Nie udzielamy jednak porad dla osób już doświadczonych w prowadzeniu własnej firmy jak i specjalistycznych treści prawno-podatkowych.

Nasz zasięg

Serwis 6krokow.pl powstał w czerwcu 2015 roku. W 2016 na naszej stronie ruch wzrósł ponad 10-krotnie. W 2017 roku ruch w serwisie wzrósł pięciokrotnie w porównaniu z całym 2016 rokiem.

Obecnie jesteśmy rozpoznawalnym i liczącym się serwisem wśród osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

W styczniu 2018 roku nasz serwis odwiedziło blisko 175 tyś. unikalnych użytkowników i odnotowaliśmy ponad 380 tyś. odsłon.


Nasi czytelnicy

Czytelnicy 6krokow.pl to w większości:

  • osoby rozważające założenie własnej firmy
  • właściciele firm
  • studenci, osoby uczące się

Wśród naszych czytelników nieznacznie przeważają mężczyźni.
W strukturze wiekowej blisko 72% czytelników nie przekroczyło 35 roku życia.Jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do czytelników naszego serwisu zapraszamy do kontaktu.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy publikacji reklamy, jeśli jej tematyka nie byłaby zgodna z tematyką serwisu lub dotyczyłaby produktów i usług zakazanych prawnie.

Zapraszam do reklamy na łamach 6krokow.pl!

Banery reklamowe

Reklamę display możemy zamieścić w całym serwisie lub wybranej tematyce/poradniku.
Dopuszczalne formaty: billboard (100x750px), double billboard (200x750px) oraz 300x250px.
Strefy reklamowe znajdują się w lewej oraz prawej kolumnie serwisu.

Reklama może być rozliczana w postaci ryczałtu miesięcznego lub w rozliczeniu za 1000 wyświetleń:
- double billboard (200x750px) - 25 zł netto
- billboard (100x750px)- 23 zł netto
- web banner 300x250px - 20 zł netto

Artykuł promowany (sponsorowany)

Artykuły są publikowane w dziale "Warto wiedzieć" i oznaczane jako "Artykuł promowany". W artykule można zamieścić 2 linki wychodzące follow oraz zdjęcia lub materiały video. Artykuł jest linkowany wewnętrznie za pomocą tagów oraz podlinkowywany ze strony głównej serwisu. Treść artykułu reklamowego musi być zgodna z tematyką serwisu.

Publikacja na okres minimum 12 miesięcy*: 400 zł netto
Publikacja bezterminowa: 600 zł netto
Promocja artykułu na naszym koncie Facebook: + 60 zł netto

* zastrzegamy, że po tym terminie artykuły słabej jakości moga być usuwane

Artykuł natywny

Istnieje możliwość publikacji artykułu natywnego w dziale "Warto wiedzieć". Artykuł nie jest oznaczany jako artykuł reklamowy i podlega takim samym zasadom publikacji jak artykuły redakcyjne. W artykule można zamieścić 2 linki wychodzące follow w tym jeden link brandowy. Treść artykułu reklamowego musi być zgodna z tematyką serwisu i zostać zaakceptowana przed publikacją.

Publikacja bezterminowa: 750 zł netto
Istnieje możliwość napisania artykułu w cenie: 200 zł netto
Promocja artykułu na naszym koncie Facebook: + 60 zł netto

Quiz

Możemy zbudować dedykowany quiz dla czytelników serwisu. Quiz składa się zazwyczaj z 12-14 pytań jednokrotnego wyboru. Przy każdym pytaniu oraz w widoku prezentacji wyników quizu możemy zamieścić reklamę graficzną z linkiem kierującym do strony klienta. Reklama powinna być powiązana z treścią quizu oraz tematyką serwisu.

Publikacja quizu: 200 zł netto

Konkursy

Możemy przeprowadzić konkurs skierowany do naszych czytelników na łamach naszego serwisu oraz konta Facebook. Informacja o konkursie, a następnie jego rezultatach będzie prezentowana w serwisie bezterminowo. W trakcie trwania konkursu informacja o nim będzie prezentowa we wszystkich artykułach w prawej kolumnie serwisu. Wartość nagród od sponsora dla uczestników powinna wynosić co najmniej 600 zł netto.

Organizacja konkursu: 1500 zł netto

Współpraca partnerska

Reklamodawca może zostać partnerem 6krokow.pl - wówczas treści serwisu zostaną oznaczone logiem reklamodawcy jako partnera serwisu. Oznaczenie to jest łączone z innymi formami reklamowymi i wyceniane indywidualnie. Współpraca ta może być łączona z innymi działaniami takimi jak dostarczanie użytkownikom wartościowych treści, ebooków itp.


Zapraszam do kontaktu:

Dariusz Setlak
Redaktor Naczelny Serwisu
tel. 794 442 662
e-mail: kontakt@6krokow.pl

Wykluczone są reklamy konkurencji, naruszające prawo lub dobre obyczaje, partii politycznych oraz niektórych ofert finansowych np. chwilówek.
Znajdź urząd

Lista urzędów dla wybranych miejscowości

Baza kodów PKD

(Aktualna Polska Klasyfikacja Działalności)

Kody PKD ›
Onet. Mój Biznes + bonus

eBook:
Jak założyć własną firmę? w 2018 roku

Wszystkie aktualne informacje o zakładaniu własnej firmy zebrane w jednym miejscu!

zobacz więcej ›

Publikacja dostępna w formacie PDF

Podaj e-mail

Trwa generowanie dokumentu, może to potrwać około 10 sekund.