6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ALLICARE

Dostępne domeny: allicare.pl
Cena: do negocjacji
ALLICARE to kombinacja dwóch wyrazów. Pierwsza część - ALLI to kobiece imię, druga część - CARE oznacza w języku angielskim OPIEKĘ lub DBANIE. Nazwa zawiera w sobie również slogan reklamowy, który brzmi ALL I CARE (ABOUT). Nazwa ta bezpośrednio nawiązuje do tematyki zdrowia. Idealnie sprawdzi się dla nazwy przychodni lekarskiej, firmy zajmującej się opieką osób starszych, gabinetu lekarskiego czy kosmetycznego.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

gabinet lekarski

Gabinet lekarski

stomatologia

Stomatologia

odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: