6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
APPENINO

Dostępne domeny: appenino.com, appenino.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa ma zagraniczny rodowód, kojarzy się z pięknym łańcuchem górskim Apeninom. Odziałowywuje pozytywnie na naszą wyobraźnie i wywołuje same pozytywne emocje jak wypoczynek i wakacje. Sama nazwa brzmi zagranicznie więc jest atrakcyjna dla klienta. Nadaje się do podkreslenia charakteru restasuracji, niebanalnej marki odzieżowej czy pełnych magicznych krajobrazów wycieczek. Nazwa posiada dwie domeny .com i .pl.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

wypoczynek i turystyka

Wypoczynek i turystyka

hotele i pensjonaty

Hotele i pensjonaty

restauracje i bary

Restauracje i bary

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: