6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
AVEREN

Dostępne domeny: averen.pl
Cena: 2790.00 zł
Krótka, dźwięczna i uniwersalna nazwa, która została zaczerpnięta z włoskiego słowa AVERE - mieć. Największą zaletą nazwy firmy jest to, że nazwa nie narzuca konkretnej żadnej branży. Jego zaleta jest niezwykła uniwersalność i łatwośc do zapamiętania. Sprawdzi się w każdego rodzaju firmie, począwszy od sklepu po nazwe produktu debiutującego na rynku.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

biznes

Biznes

transport i logistyka

Transport i logistyka

przemysł

Przemysł

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: