6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
BIVA

Dostępne domeny: biva.pl
Cena: do negocjacji
Krótka, zwięzła, łatwa do zapamiętania nazwa pochodząca od słowa BIWAK, które kojarzy się z wypoczynkiem i turystyką. Nazwa nie posiada tłumaczenia na język polski, dlatego można ją wykorzystać na różny sposób, na przykład do wielu projektów biznesowych. Ze względu na skojarzenie z biwakiem, może sprawdzić się jako nazwa produktów związanych z turystyką, podróżami, w branży hotelarskiej czy też usługami związanymi ze zwiedzaniem.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

turystyka i eventy

Turystyka i eventy

marketing

Marketing

uniwersalna nazwa

Uniwersalna nazwa

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: