6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
COMPOSA

Dostępne domeny: composa.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa, która kojarzy się z angielską nazwą COMPOSITION - kompozycja. Kojarzy nam się z kreatywnościa i profesjonalizmem. Przywodzi również na myśl włoskie słowa, które moga wywołac pozytywne emocje u klientów. Szczególnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie kreatywność i szybkie decyzje prowadzą do pozytywnych rezultatów. Jest idealna dla agencji reklamowych, usług związanych z marketingiem oraz kwiaciarni. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

marketing i internet

Marketing i internet

dom i ogród

Dom i ogród

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: