6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ERKERO

Dostępne domeny: erkero.com, erkero.pl
Cena: do negocjacji
ERKERO to nazwa pełna elegancji i prestiżu, wywodząca się z języka niemieckiego, co nadaje jej międzynarodowego charakteru. Dzięki swojemu delikatnemu brzmieniu i małej liczbie sylab, jest ona doskonałym wyborem dla firm dążących do bycia wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Polecamy ją zwłaszcza w branżach związanych z designem, modą,  architekturą, czyli wszędzie tam, gdzie gdzie luksus i wysoka jakość są kluczowe.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla produktu

Nazwa dla produktu

nazwa dla odzieży

Nazwa dla odzieży

nazwa dla kosmetyków

Nazwa dla kosmetyków

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: