6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
HALVE

Dostępne domeny: halve.eu, halve.pl
Cena: 3780.00 zł
Słowo HALVE w języku angielskim i nie tylko oznacza PRZEPOŁAWIAĆ, ZMNIEJSZYĆ O POŁOWĘ. Cechy te można wykorzystać jako atuty swojej firmy, na przykład oferując o połowę szybszą obsługę, o połowę lepsze parametry, przejście na naszą połowę/stronę i wiele innych. Można ten schemat wykorzystać na wiele różnych, nowatorskich sposobów i stworzyć z tego bazę do ciekawego sloganu. Nazwa ta idealnie się sprawdzi w branżach nowych technologii oraz jako nazwa dla przemysłu.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

przemysł i budownictwo

Przemysł i budownictwo

usługi IT

Usługi IT

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: