6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ILONNIC

Dostępne domeny: Ilonnic.com, ilonnic.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa, która nie przywodzi na myśl żadnych skojarzeń ani nie posiada znaczenia w języku polskim czy też angielskim. Dlatego też, może być wykorzystana jako nazwa dla nowego produktu czy rozwiązania jak aplikacja oferująca usługi w chmurze a także aplikacji mobilnej. Ze względu na swoje eleganckie brzmienie, może być zastosowana jako marka skierowana do sektora beauty.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

system IT

System IT

sektor beauty

Sektor beauty

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: