6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
KYGGEN

Dostępne domeny: kyggen.com, kyggen.eu, kyggen.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa ta nie posiada żadnego znaczenia, dlatego też może być wykorzystana w różnych branżach czy projektach. W języku krajów skandynawskich istnieje podobne słowo HYGGEN, które oznacza PRZYTULNOŚĆ. Można ją powiązać właśnie z tym słowem i wykorzystać na przykład w branży zajmującej się wystrojem wnętrz. Nazwa posiada trzy wolne domeny w najpopularniejszych rozszerzeniach.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł

marketing i IT

Marketing i IT

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: