6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
LILLIE

Dostępne domeny: lillie.pl
Cena: 2290.00 zł
Dziewczęca i kobieca nazwa, kojarząca się z pięknymi kwiatami liliami. Jest majestatyczna i kolorowa, przywodzi na myśl skojarzenia lata i zmysłowości. Okreslenie idealnie nada się dla salonu kosmetycznego, studia stylizacji paznokci, wizażystki, stylistki, firmy zajmującej się organizacją przyjeć ślubów i eventów oraz kwiaciarni.  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

dom i ogród

Dom i ogród

moda i stylizacje

Moda i stylizacje

usługi i eventy

Usługi i eventy

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: