6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
LORDSON

Dostępne domeny: lordson.pl
Cena: 2870.00 zł
Nazwa, która kojarzy się przede wszystkim z prestiżem. Słowo LORD zapewnia szlachetny odbiór nazwy. Kojarzy się z profesjonalizmem i eksluzywnością. Połączenie tych dwóch słów sprawia, że nazwa jest łatwa w odbiorze i bardzo prosta do zapamiętania. Doskonale sprawdzi sie jako nazwa dla hotelu, restauracji, pensjonatu, eksluzywnego produktu czy w branżu związanej z modą.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

restauracje

Restauracje

hotele

Hotele

wypoczynek

Wypoczynek

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: