6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ONOR

Dostępne domeny: onor.pl
Cena: do negocjacji
Krótka, łatwa do zapamiętania nazwa. Pochodzi ona w większości języków od słowa HONOR i będzie rozumiana w ten sposób przez wiele narodowości, pomimo, że jest to nazwa własna. Odnosi się ona do wyznawanych wartości, poszanowania oraz respektu. Sprawdzi się jako nazwa dla produktu FMCG w kategorii premium. Nazwa nawiązuje również do angielskiego sformułowania ON ORDER, oznaczającego NA ZAMÓWIENIE. Może być wykorzystana jako nazwa dla aplikacji internetowej lub mobilnej.  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla produktu fmcg

Nazwa dla produktu fmcg

aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

nazwa dla usług premium

Nazwa dla usług premium

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: