6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
REFINENCE

Dostępne domeny: refinence.pl
Cena: 2340.00 zł
Nazwa pochodzenia angielskiego, związana bezpośrednio z pieniędzmi. Nazwa budzi naturalne skojarzenia z branżą finansową. Zapożyczenie z angielskiego sprawiło, że nazwa jest dźwięczna i łatwiejsza do zapamiętania. Po przeczytaniu nazwy klient nie będzie miał wątpliwości branży firmy, będzie do refinasnowanie czyli pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania. Nazwa najlepiej sprawdzi się w doradztwie finansowym i na rynku związanym z nieruchomościami. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nieruchomości

Nieruchomości

finanse

Finanse

doradztwo

Doradztwo

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: